Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl
Na chwilę, na dłużej?

Małgorzata Rozenek

Wspólne noce, odwożenie dzieci do szkoły, wakacyjne plany…

To on zrobił pierwszy krok. Zdobył od znajomych jej numer telefonu. Zadzwonił i zaprosił na kolację. To była pierwsza randka Małgorzaty Rozenek (35) i Radosława Majdana (41). Ale czas pokazał, że nie ostatnia. Od tego czasu minęło już przeszło pół roku.

Szybki postęp w miłosnych relacjach

Reklama

Związek byłego piłkarza i słynnej perfekcyjnej pani domu, którego ujawnienie kilka tygodni temu było, nie ma co kryć, niemałym zaskoczeniem, kwitnie w najlepsze. I to na poważnie! Przypomnijmy, że Małgorzata przedstawiła już ukochanego swoim najbliższym. Najpierw poznali go synowie: 8-letni Stanisław i 4 lata młodszy Tadeusz. A w minione Boże Narodzenie - jej rodzice.

Ostatnio co i rusz docierają do naszej redakcji informacje, że Radosław spędził weekend w mieszkaniu Małgorzaty na Sadybie, albo że ona nocowała w jego apartamencie na skraju warszawskiego Ursynowa. Mało tego! Para chodzi wspólnie na zakupy, załatwia codzienne sprawy, a były piłkarz uczestniczy nawet w odwożeniu dzieci Małgorzaty do szkoły i przedszkola. Najświeższa natomiast wieść niesie, że zakochani szykują się do pierwszych wspólnych wakacji. Kilka dni temu razem z dziećmi odwiedzili jedno z warszawskich biur podróży.

A potem? Kto wie...? Może nim się obejrzymy, zamieszkają razem. Wtajemniczeni twierdzą wręcz, że już zastanawiają się nad wspólnym mieszkaniem. Może u Radosława. Wszak kilka dni temu tam właśnie na noc Małgorzata została z synami, z którymi, notabene, jej wybranek serca dogaduje się doskonale.

Radosław chciał mieć rodzinę i dzieci

Wygląda na to, że ci, którzy byli przekonani, że Małgorzatę z Radosławem połączył jedynie przelotny romans, przeżyją rozczarowanie. Jak twierdzą informatorzy, para jest bardzo zakochana. - Rozmyślam o tym i przygotowuję się do założenia rodziny - mówił Radosław już 2 lata temu. Ten scenariusz chyba się spełnia!

RB

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | malgorzat rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje