Reklama

Reklama

Na brak zajęć nie narzekam

Choć nie ma aktorskiego dyplomu, od 11 lat z powodzeniem gra w serialu M jak miłość, występuje w teatrze, prowadzi programy rozrywkowe, a także jest autorką dwóch książek. Skromna, otwarta i pracowita. Szczęśliwa żona tancerza Marcina Hakiela i mama 2,5-letniego Adasia - Katarzyna Cichopek - opowiada, jak godzi macierzyństwo z pracą.

Gotuje pani specjalne potrawy dla swojego synka?

Reklama

Kasia Cichopek: Nie jestem najlepszą kucharką, ale staram się przygotowywać takie potrawy, żeby były smaczne i zdrowe dla nas wszystkich. W mojej książce Jedz, chudnij i ciesz się sobą, czytelniczki znajdą szereg przepisów ułatwiających życie każdej mamie i dziecku. Są tam także przepisy dla maluchów z problemami alergicznymi.

U Adasia występowały tego typu problemy?

- Adaś miał tylko kolki. Karmiąc go piersią, prawie nic nie jadłam, żeby mu nie zaszkodzić, a co za tym idzie, byłam osłabiona. Na szczęście wszystko się zmieniło, kiedy zaczęłam współpracować z dietetykiem. Nauczyłam się racjonalnych sposobów odżywania.

Co jakiś czas pojawiają się plotki na temat pani kolejnej ciąży...

- Media mają zdecydowanie większą potrzebę poszerzenia mojej rodziny niż my sami (śmiech). Ale planujecie Państwo rodzeństwo dla Adasia? Chciałabym, żeby Adaś miał rodzeństwo, ale kiedy to nastąpi - czas pokaże. Trudno jest pogodzić macierzyństwo z pracą i różnymi obowiązkami. Z jednym dzieckiem nie jest łatwo. Myślę, że z dwójką można jeszcze dać sobie radę, ale trójka to już jest duży wyczyn!

Czemu mówi się o rzekomym końcu pani kariery?

- Niektórzy dopatrywali się już tego końca w momencie, kiedy przestałam prowadzić program Jak Oni śpiewają. Jedne rzeczy się kończą po to, by mogły zacząć się inne. Ciągle gram w M jak miłość, występuję w teatrze Kamienica, niebawem rusza kolejna edycja Sexy mamy... Niektórym może się to nie podobać, ale ja naprawdę na brak zajęć nie narzekam!

Rozm.: Martyna Rokita

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | mama w pracy | macierzyństwo a kariera

Reklama

Reklama

Reklama