Reklama

Reklama

Modelka miała kompleksy

Modelka szczerze opowiada o swoich kompleksach!

Kamila Szczawińska jest uznaną na całym świecie modelką, ale sama mówi, że modeling to trudny zawód:

Reklama

- Modelki są narażone na krytykę i społecznie stygmatyzowane jako " głupie panny, które zajmują się tylko ładnym wyglądem. - wyznała modelka w wywiadzie dla "Grazii".

Podobne oceny nie ominęły Kamili:

- Byłam jednym wielkim kompleksem. Ciągle słyszałam, że jestem za chuda, za brzydka, za wysoka, mam za długi nos i ręce. Jeśli dodać do tego, że od dziecka byłam nieśmiała...- mówi Kamila.- "Za wysoka" i "za chuda", słyszałam od nauczycieli i lekarzy. Chociaż świetnie się czułam, dobrze odżywiałam i byłam wysportowana. W naszym społeczeństwie lepiej być za grubym, chociaż to może być przyczyną wielu chorób, niż za chudym.

Kamila miała wiele kompleksów z powodu swojego wyglądu:

- Jestem wyćwiczona, zdrowo się odżywiam, ale kiedyś jadłam tony, a nie mogłam przytyć. I to mnie frustrowało. Bo ciągle ktoś do mnie mówił: "Zjedz coś, o Boże, jaka ty jesteś chuda". Może brzmi to śmiesznie, ale ja to słyszałam dzień w dzień. Wstydziłam się rozbierać na WF-ie, na plaży. Na koncercie rockowym słyszałam z tyłu: "Jakaś skóra i kości zasłaniają mi widok". Wszystko było tak nieprzyjemne i prymitywne, że przestałam lubić ludzi. Bo wszyscy dookoła koncentrowali się tylko na tym, jak wyglądam.

Nikt nie potrafił zrozumieć, że modelka ma po prostu taką przemianę materii... Na szczęście rodzina wyleczyła Kamilę z kompleksów. Dziś Szczawińska nie przejmuje się tym, co mówią o niej inni:

- Teraz, kiedy mam supermęża, który mnie kocha, i dzieciaki, łatwiej się tym nie przejmować. Najważniejsze, że jestem zdrowa, dobrze się ze sobą czuję, dla męża jestem atrakcyjna. A reszta nie ma znaczenia.- mówi- Gdy robiłam "karierę", wszyscy byli ze mną, a później, gdy wypadłam z rynku ci sami ludzie nie rozpoznawali mnie na ulicy. Wszystko jest ulotne. A rodzina sprawia, że jestem w stanie zaakceptować siebie taką, jaką jestem.- mówi top modelka.

Dowiedz się więcej na temat: Kamila Szczawińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje