Przejdź na stronę główną Interia.pl

Miłość pilnie strzeżona

Tajemnicą Poliszynela jest, że Kayah od ponad pół roku znów jest zakochana.

Reklama

Niektóre gwiazdy niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Do takich osób z pewnością zalicza się Kayah (45). Tego nauczyło ją życie. Przekonała się, że szczerość wobec mediów nie popłaca. Obiecała sobie drugi raz nie popełniać tych samych błędów. I jak na razie słowa dotrzymuje.

Skrzętnie strzeże swojej prywatności, a już szczególnie życia uczuciowego... Kayah jest jednak osobą publiczną i pewne rzeczy zawsze wychodzą na jaw. Na przykład to, że piosenkarka znów jest zakochana!

Od ponad pół roku spotyka się z senegalskim muzykiem Pako Sarrem (41). Artyści znają się od kilku lat. Poznali się w 2006 roku, kiedy Kayah wyjechała do Senegalu, by opisać ten kraj w jednym z magazynów. Pako był wtedy jej... przewodnikiem! Bardzo się polubili. O czymś więcej nie mogło jednak wtedy być mowy, gdyż obydwoje mieli partnerów.

Na poważnie zaiskrzyło między nimi dopiero pół roku temu. Od tamtej chwili są nierozłączni i szczęśliwi jak nigdy dotąd. - Kasia jest teraz spełnioną kobietą. Nareszcie spotkała miłość. To dobry czas w jej życiu - mówi jej znajoma. O tym, że jest to poważny związek, świadczy fakt, że egzotyczny muzyk poznał już rodziców i syna piosenkarki. Podobno przypadli sobie do gustu.

Trzymamy kciuki, aby związek Kayah okazał się szczęśliwy!

Dowiedz się więcej na temat: Kayah | zakochana | Pako Sarr

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje