Reklama

Reklama

Mama polubiła Błażeja

Znowu jest zakochana i przestała to ukrywać przed światem. A rodzice cieszą się jej szczęściem i... kibicują!

Niedawno wróciła z Los Angeles, gdzie z choreografem, Błażejem Szychowskim (31) nakręciła teledysk do piosenki „XXX”. Przy tej okazji Doda (27) przyszła do programu „Dzień Dobry TVN”, pochwalić się wideoklipem i... nowym związkiem. – Znalazłam go pośrodku dębowego lasu – wypaliła gwiazda, zapytana jak poznała Błażeja. Zresztą humor nie opuszczał jej w studiu przez cały czas.

Reklama

– Mamy podobną zajawkę i jesteśmy tak samo zakręceni, jeśli chodzi o twórcze pasje. W życiu prywatnym nasz układ jest fifty fifty, ale zawodowym, wiadomo – królowa jest tylko jedna. –Widać było, że Dorotka jest rozluźniona i szczęśliwa – mówi „Na żywo” mama gwiazdy Wanda Rabczewska.

Pani Wanda poznała Błażeja

Odkąd osiem miesięcy temu rozstała się z Nergalem, wiele się wydarzyło. Doda odebrała kolejną lekcję życia, bo poruszyła niebo i ziemię w walce o zdrowie ukochanego i nie doczekała się wdzięczności. Jej rodzina wierzy, że wyciągnęła z tego wnioski i jest już gotowa na nowy związek.

– Odwiedzam córkę w Warszawie co kilka dni i poznałam Błażeja. To bardzo sympatyczny mężczyzna – zdradza nam pani Wanda. – Najważniejsze jest to, że widzę córkę uśmiechniętą. Ona zasługuje na prawdziwą miłość. Cieszę się, że Błażej pracuje z Dorotką i kręci filmy z jej koncertów – dodaje.

W nowym teledysku, którego premierę w klubie Platinium zaplanowano na... „dzień końca świata” (11.11.2011), Doda występuje w roli starożytnej bogini, mającej u stóp dwustu przystojnych niewolników. Aż tylu adoratorów w jej życiu nie było, ale ci, którzy się przewinęli, mocno zranili jej serce.

Królowa opuści Polskę na zawsze?

Sporo nerwów kosztował Dodę rozwód z Radkiem Majdanem, potem ciężka choroba Nergala i jego decyzja o rozstaniu przez telefon. Tylko tata Paweł i brat Rafał są mężczyznami, na których gwiazda nigdy się nie zawiodła.

Rodzina ma nadzieję, że do tego grona dołączy Błażej. Czy nie obawia się, że to kolejny kandydat do darmowej promocji przy ich córce? – Dorota zapracowała na swoją markę i to oczywiste, że ktokolwiek pojawia się obok niej, staje się popularny – mówi Wanda Rabczewska.

Chociaż Błażej też nie jest anonimowy w swoim środowisku. W świecie tańca jest od 5. roku życia, uczył się w prestiżowej Broadway Dance Center i ma zagraniczne kontakty. – Pracuję z ludźmi z Los Angeles i organizuję z nimi warsztaty – mówił Błażej w studiu TVN.

Pytany o rodziców Doroty zdradził, że ich poznał, ale „jeszcze nie był z teściem na siłowni”. Z teściem? Czyżby miał względem Dody poważne plany? Ona ich nie potwierdziła, za to znów mówiła o wyjeździe z kraju: „W Kalifornii jest ciepło, a to dobre dla mojego kręgosłupa. Co 10 lat człowiek powinien zmieniać miejsce zamieszkania”. Czy wkrótce wyemigruje z ukochanym?

Violetta Kraskowska

Na żywo 45/2011

Dowiedz się więcej na temat: mama | Doda | Błażej Szychowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje