Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska: Gdzie spędzi urodziny?

To jest najlepszy dla niej prezent.

Na swojej stronie facebookowej Małgorzata Kożuchowska (42) zwykle zamieszcza informacje związane głównie z pracą. Jednak ostatnio pojawił się wyjątkowy wpis: "Kanonizacja JPII 27 kwietnia! W moje urodziny...!".

Nigdy nie kryła zaangażowania w wiarę

Reklama

Przy wpisie pojawiło się też zdjęcie Jana Pawła II. Widać, że wiadomość o kanonizacji Ojca Świętego sprawiła jej wiele radości. Ta radość jest tym większa, że uroczystości zbiegną się z 43. urodzinami aktorki. Być może pani Małgorzata wybierze się właśnie tego dnia do Watykanu. Aktorka nigdy nie ukrywała, że jej związek z wiarą i religią jest bardzo bliski.

Wychowała się w bardzo religijnej rodzinie. Jej ojciec Leszek Kożuchowski prowadzi własną audycję w jednej z bardziej znanych katolickich rozgłośni radiowych. Pani Małgorzata przyznaje też, że często zagłębia się w lekturę Biblii. Dlatego trudno się dziwić, że tegoroczne święta wielkanocne spędziła w... Rzymie!

Nie ukrywała przy tym, że możliwość zobaczenia papieża Franciszka i spotkanie tak wielu ludzi, z różnych stron świata, na placu św. Piotra sprawiła, że była bardzo wzruszona. Z pewnością owe wzruszenia będą jeszcze większe, gdy Jan Paweł II zostanie świętym. Zwłaszcza, że stanie się to w tak ważnym i bliskim dla niej dniu.

MA


Reklama

Reklama

Reklama