Reklama

Reklama

Magda Gessler walczy o zdrowie

Znana restauratorka znów bardzo przytyła. Musi schudnąć - dla zdrowia!

Mięsa, bigosy, gulasze, desery. Tak wygląda codzienność Magdy Gessler (60), która przemierza Polskę, realizując Kuchenne rewolucje. Próbowanie takiej różnorodności potraw pociąga za sobą poważne konsekwencje. - Magda utyła ostatnio kilkanaście kilogramów, a ponieważ źle się czuła, miała zawroty głowy i skarżyła się na ból nóg, poszła do lekarza.

Reklama

Usłyszała, że musi schudnąć co najmniej 15 kilogramów, bo inaczej jej serce nie wytrzyma. Magdzie grozi miażdżyca! Jest genetycznie obciążona, na tę chorobę cierpi jej mama - zdradza nam przyjaciel restauratorki.

Co zatem zrobi? Już raz schudła aż 17 kg. Było to na początku 2012 roku. Restauratorka tak się wtedy cieszyła nowym rozmiarem, że pragnęła swoją radością podzielić się z innymi.

- Z balona przekształciłam się w nitkę. Chodzę teraz dziesięć razy szybciej, rozpiera mnie energia, mogę wreszcie spojrzeć w lustro - pisała na swoim blogu. Wyrzuciła wtedy z diety makarony, ryż, słodycze, majonez. Postawiła za to na ryby, warzywa i sok z cytryny. Czy tak będzie i tym razem? Przecież walka idzie o zdrowie i życie. 

WC

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje