Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kiedy zostanie ojcem?

Kiedy brali ślub, dla wielu było to ogromne zaskoczenie. Michał Lesień (40) i Dorota Głowacka (26) znali się przecież tak krótko.

Wcześniej aktor był w długoletnim związku z aktorką Andżeliką Piechowiak (34). Dorotę, absolwentkę dziennikarstwa, modelkę i stylistkę, poznał na planie filmowym. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Drugą rocznicę ślubu małżonkowie świętowali w Paryżu.

Reklama

- Może to trochę kiczowate, że jak rocznica, to musi być Paryż, ale było romantycznie i pięknie - opowiada pan Michał. Żona wciąż niezmiennie zachwyca go urodą, co nie dziwi, gdyż pani Dorota jest piękną kobietą i jakiś czas temu ubiegała się nawet o tytuł Miss Mazowsza!

- Co dnia Dorota mnie czymś zaskakuje. Ma bardzo silną osobowość, bywa nieprzewidywalna i ma ogromne poczucie humoru. Nigdy się z nią nie nudzę. Uwielbiamy razem spędzać czas, choć aż tak dużo go dla siebie nie mamy - mówi aktor.

Pytani o dziecko, uśmiechają się. - Chcemy je mieć i na pewno razem podejmiemy taką decyzję, jak wszystkie ważne decyzje w naszym życiu, ale to jeszcze nie ten czas - mówi Dorota.

- Michał dużo gra, a ja zanim spełnię się jako matka, chcę zrealizować wszystkie swoje marzenia zawodowe.

52/2014 Rewia

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje