Reklama

Reklama

Kayah: Znalazła sposób na chorobę?

Najgorsze już za nią. Czas na płytę.

Złe nawyki z przeszłości, nałogi oraz przede wszystkim złe odżywianie. To według Kayah, która obchodziła niedawno 46. urodziny było przyczyną jej poważnych kłopotów ze zdrowiem. Piosenkarka miała problemy z tarczycą. Na szczęście, znalazła receptę na zdrowie.

Musiała wrócić do równowagi. Pomógł blog

Reklama

Swoją receptę artystka zdradziła w programie "Dzień Dobry TVN". Można ją nazwać receptą "zero"! O co chodzi? O to, że piosenkarka od pewnego czasu stosuje dietę i bardzo dba o to, co pojawia się w jej kuchni. Ta nowa filozofia gotowania i odżywiania oznacza: zero cukru, zero glutenu oraz kazeiny, mleka i nabiału.

Nie oznacza to naturalnie, że Kayah się głodzi. W jej diecie obecne są ziarna, kasze oraz warzywa. Jest też trochę owoców, ale nie za dużo, gdyż te zawierają, niestety, cukier.

- Nauczyłam się nawet robić chleb - chwaliła się w telewizyjnym programie piosenkarka. Nowa dieta sprawiła, że samopoczucie i zdrowie są teraz zdecydowanie lepsze. Gwiazda myśli nawet o napisaniu książki kucharskiej ze sprawdzonymi przez siebie przepisami. Nie zamierza robić tego jednak sama. Do pomocy chce zaprosić autorkę bloga kulinarnego smakoterapia. pl Iwonę Zasuwę. To dzięki niej Kayah odkryła wiele wspaniałych przepisów pełnych zdrowia na jej talerzu.

Nowa energia idzie w parze z nową płytą

Poprawa stanu zdrowia sprawiła, że Kayah z optymizmem patrzy w przyszłość. Dlatego też w dniu urodzin piosenkarki pojawiła się w sklepach jej nowa, pełna smaków i etnicznych odniesień płyta "Transoriental Orchestra". Krążek sprzedaje się świetnie i już po kilku dniach znalazł się na liście bestsellerów. Muzyka na nim to też efekt diety?

MJ

Dowiedz się więcej na temat: Kayah

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje