Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kariera w rozmiarze XXL

Udowodniły, że w mediach zaistnieć można nawet, jeśli nie ma się idealnych wymiarów.

Prezenterka wiadomości sportowych na Polsacie jeszcze kilka tygodni temu nie była tak rozpoznawalna jak teraz. Przełomowym był dzień, w którym wystąpiła w głębokim dekolcie. Jej zdjęcie obiegło wszystkie portale. A liczba fanów sportu wzrosła!

Reklama

Marta Grycan

Mówi, że zmysłowość nie musi mieścić się w rozmiarze 34. I choć niektórzy ją krytykują, zdania nie zmienia. - Mam dystans do żartu, że komentarz zjadły Grycanki - puentuje.

Dorota Wellman

- Pani jest naprawdę tak gruba jak ja! - miała powiedzieć do 51-letniej dziennikarki Hanna Krzywonos, którą Dorota Wellman ma zagrać w filmie o Lechu Wałęsie. Prezenterka do takich opinii podchodzi z humorem i ogromnym dystansem.

Katarzyna Niezgoda

43-letnia bizneswoman udowadnia, że nawet kobiety o zdecydowanie pełniejszych kształtach mogą ubierać się zmysłowo i elegancko. Na warszawskich salonach pokazuje się bardzo często i bez najmniejszych kompleksów. Przy jej boku zawsze Tomasz Kammel - zakochany w niej prezenter lubi kobiece kształty Kasi.

Maryla Rodowicz

67-letnia artystka uczciwie opowiada o walce z nadwagą. I o porażkach, jakie jej w tej wojnie towarzyszą. Nigdy jednak nie straciła przez to wiary w siebie. Zresztą utwierdza ją w tym miłość Andrzeja Dużyńskiego.

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje