Reklama

Reklama

Kariera czeka za rogiem?

Od dziecka lubił piosenkę "Jak przygoda, to tylko w Warszawie". I wiedział, że kiedyś będzie to jego miasto.

Śmieje się, że jest "prawie Kaszubem", bo urodził się w Gdańsku. Z zamiłowania i potrzeby serca zdecydowanie jest jednak dzieckiem miasta. Tomasz Ciachorowski (31) lubi miejski chaos, zgiełk, szybkie tempo życia i poczucie, że jest w centrum wydarzeń. Dlatego zawsze marzył, by na stałe zamieszkać w śródmieściu Warszawy. Ale los rzucał go w różne zakątki kraju, nierzadko oddalone o setki kilometrów od tętniącej życiem stolicy.

Reklama

Jako początkujący aktor przez trzy lata mieszkał w Olsztynie, gdzie pilnie uczył się rzemiosła w tamtejszym Studium Aktorskim przy Teatrze im. Stefana Jaracza.

Potem na rok zamieszkał w Zielonej Górze, a gdy wygrał casting do roli Michała Duszyńskiego w serialu "Majka", cały życiowy dorobek przeniósł do Krakowa, gdzie kręcono zdjęcia.

- Koniec przygody z serialem "Majka" oznaczał dla mnie możliwość nowego rozdziału w życiu. Koledzy namawiali mnie, żebym przeprowadził się do Warszawy. Stolica nie tylko jest bliższa mojemu temperamentowi, ale też daje aktorom większe możliwości pracy - tłumaczy pan Tomasz.

Aktor mieszka więc teraz przy ulicy Jana Pawła II, jednej z najbardziej ruchliwych arterii Warszawy. Stąd ma blisko do wielu teatrów, gdzie wieczorami chętnie spotyka się z przyjaciółmi. Ostatnio ma jednak coraz mniej czasu na życie towarzyskie.

Gra w nowym serialu Polsatu "Linia życia", a także gościnnie w "Licencji na wychowanie" w TVP2. Okazji do zachwytów nad urokami stolicy za wiele nie ma, ale za to stąd do dużej kariery jakby bliżej!

IJ

Świat i Ludzie 4/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje