Przejdź na stronę główną Interia.pl

Już pora, by zostać mamą

Ostatnio Katarzyna Glinka (34) coraz częściej i głośniej mówi o tym, że w najbliższym czasie chciałaby zostać mamą.

- Chyba każda kobieta o tym marzy. Tylko musi na to przyjść odpowiedni moment - wyznaje. I wszystko wskazuje na to, że ten moment właśnie się zbliża.

Reklama

Jeszcze niedawno aktorka, znana m.in. z serialu "Barwy szczęścia", nie zamierzała podążyć śladem koleżanek aktorek, które są już mamami. Ona zainteresowana była pracą, chciała wykorzystać zainteresowanie swoją osobą. Miała dużo propozycji i je wykorzystywała. Bo doskonale wie, że zawód, który uprawia bywa bardzo nieprzewidywalny.

- Zostałam dostrzeżona i dostaję propozycje zawodowe. Moje prywatne plany muszę więc odłożyć w czasie. Macierzyństwo jest oczywiście wśród nich, ale je też odkładam na później. Ponadto nigdy nie chciałam mieć czegoś tylko dlatego, że inni to mają - mówiła.

- Dziecko to indywidualna sprawa każdej pary. Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że teraz byłby dobry moment - dodaje teraz.

Niedawno aktorka, wraz z mężem Przemysławem Gołdonem, zdradziła przyjaciołom, że ten moment właśnie się zbliża. Pani Katarzyna nie chce już tylko pędzić. Teraz chce zacząć cieszyć się życiem i to najchętniej w większym gronie.

Świat i Ludzie 14/2011

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje