Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska urodziła

We wtorek, 13 sierpnia, na świat przyszła jej upragniona córka Helenka.

Helenka to trzecie dziecko Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Do tej pory byli rodzicami 13-letniego Leona i 8-letniego Stefana. Piosenkarka ma 40 lat. Jej mąż borykał się niedawno z poważną chorobą - tym większym szczęściem jest pojawienie się na świecie kolejnego dziecka.

Reklama

Dziewczynka urodziła się siłami natury. Obie z mamą czują się bardzo dobrze. Całej rodzinie gratulujemy!

Tak Justyna Steczkowska mówiła o sobie, jako matce, w wywiadzie dla Magazynu Twój Styl: 

"Od narodzin synów jesteśmy niemal nierozłączni. Widziałam ich pierwszy uśmiech. Pamiętam, jak z Maćkiem uczyliśmy chłopców chodzić, pamiętam, kiedy pierwszy raz powiedzieli "mama". Obu karmiłam piersią, więc zabierałam ich na spotkania i w trasy koncertowe. Teraz, kiedy chodzą do szkoły, wyjeżdżam najwyżej na dwa, trzy dni. I to sporadycznie. Bo nawet jeśli na koncert muszę jechać 400 kilometrów, nie zostaję w hotelu, wracam do domu, bo go lubię. Nie mam też potrzeby, żeby na wakacje wyrwać się bez dzieci. Po prostu bycie z nimi to dla mnie przyjemność."

"Nie mam złotych myśli na temat wychowania. Każde dziecko jest inne, ale wszystkie potrzebują miłości, akceptacji, wsparcia. Również przekonania, że jego problemy są dla nas równie ważne, jak dla niego. Dziecku trzeba pozwolić na samodzielność, co nie jest łatwe. Mimo wszelkich poradników i mądrych książek uczymy się całe życie, a najlepiej na własnych błędach. Pamiętam, jak bogatsza w doświadczenia z pierwszego macierzyństwa zostawiłam kiedyś zbuntowanego Stasia w piaskownicy przy domu, bo za nic nie chciał wracać. Patrzyłam z okna, jak skończył się bawić, wstał i przewracając się co chwilę, zaczął iść. Wiedziałam, że nie jest mu łatwo i dużo mnie kosztowało, żeby do niego nie pobiec i nie pomóc. Dla malucha, który właśnie nauczył się chodzić, to był gigantyczny dystans. Ale udało się i jemu, i mnie."


Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje