Przejdź na stronę główną Interia.pl
Jessica Mercedes wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Jessica Mercedes w 20m2 Łukasza

W najnowszym odcinku 20m2 Łukasza gościła jedna z najbardziej popularnych polskich blogerek modowych - Jessica Mercedes. W trakcie rozmowy opowiedziała o trudnym dzieciństwie, atakach paniki i najgorzej ubranych polskich gwiazdach. Blogerka odniosła się również do zarzutów o kupowanie “lajków" oraz zdradziła, czy zobaczymy ją kiedyś w programie "Taniec z gwiazdami".


- Jak skończyłam 18 lat, to już płaciłam mamie co miesiąc czynsz, bo pracowałam w telewizji, miałam swój program w Eska TV, miałam jakieś minipieniądze  z bloga - przyznała blogerka. - Nie współpracuję za bardzo barterowo. Blogerzy, wszyscy już uczą, że za butelkę alkoholu, którą nam wyślą, to to nie jest warte jednego wpisu u nas na kanałach social media - dodała. Zapytana o stawki za reklamę, Jessica podsumowała: Zapraszam na cennik do mnie. Każdy bloger ma swój cennik i sprzedaje.

Reklama

Jessica przyznała się, że bardzo przejmuje się opinią innych i często wywołuje to u niej ataki paniki i nerwobóle: Bo ja się tak zawsze stresuje, co oni powiedzą. Czasami mam takie napady paniki! Wczoraj też tak miałam o 3, że serce kłuło i tak mnie bolało.

Blogerka stanowczo zaprzeczyła, że kiedykolwiek wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". - Nie, bo chcę być bardzo cenioną, poważną redaktorką modową, że jak będę miała 40 lat, to wszyscy będą mówili “Och, opinia Jessici jest najważniejsza". A nie będę pląsać na jakimś parkiecie - dodała.

Jemerced zdementowała również plotki o tym, że kupuje “lajki": Nie. Ja nie rozumiem, że ludzie o to pytają. Wejdźcie sobie na profile innych ludzi i zobaczcie, ile mają lajków, a ile ja mam.

Zobacz cały program:Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje