Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jak się skończy ta znajomość?

Mężczyzna jest aż o 14 lat młodszy i wyraźnie nią zafascynowany.

W środę 12 października wczesnym popołudniem Magdalena Cielecka (39) zaparkowała swego zgniłozielonego 20-letniego mercedesa niedaleko warszawskiego Placu Zbawiciela. Mężczyzna już czekał. Przywitali się, w kawiarni nie było wolnego miejsca, czekając na nie, usiedli na ławce. Potem przy stoliku zamówili po kieliszku szampana.

Reklama

Mężczyzna wpatrywał się w aktorkę z wyraźną fascynacją. Objął ją, kiedy szli w kierunku kina Atlantic na film. To musiało być miłe: aktorka wprawdzie nie odwzajemniła tego gestu, ale też nie protestowała.

To nie jest ich pierwsze spotkanie

To nie jest pierwsze spotkanie Magdaleny Cieleckiej i Rafała Zawieruchy (25). Znają się dobrze, to widać: grali razem w polsatowskim serialu "Hotel 52". Mężczyzna jest aż o 14 lat młodszy i wyraźnie nią zafascynowany. Ktoś, kto widziałby ich kilka dni wcześniej w innej warszawskiej kawiarni, musiałby odnieść wrażenie, że mężczyzna czekał na to spotkanie.

Trudno zorientować się w aktualnym życiu prywatnym Magdaleny Cieleckiej. Na ostatnim pokazie Gosi Baczyńskiej zamieniła kilka ciepłych słów z byłym partnerem Andrzejem Chyrą. Jeden z wrześniowych wieczorów spędziła w warszawskiej kawiarni w towarzystwie przyjaciół i kolejnego byłego partnera, Łukasza Garlickiego. W sierpniowy weekend widziano ją w Sopocie z Rafałem Bryndalem (przyjaźnią się od lat).

Potrafi świetnie bawić się do późnej nocy z mężczyzną poznanym właśnie na imprezie. "Typ zimnej blondynki: fascynuje i paraliżuje" - powiedziała jakiś czas temu o Cieleckiej... Anna Mucha! "Mam szczęście do mądrych i ciekawych mężczyzn" - mówi jedynie Cielecka.

Przyjaźni się z byłymi partnerami

Zimna blondynka? Takie sprawia wrażenie, choć przecież Magdalena Cielecka dobrze wie, co znaczy iść za głosem serca. Dla Andrzeja Chyry zakończyła swój związek z reżyserem Grzegorzem Jarzyną (Chyra z kolei rozwiódł się z żoną Martą Kownacką), przez kilka lat tworzyli barwny, pełen namiętności, rozstań i powrotów związek - choć nie są już parą, nadal się szanują. Przyjaźń łączy ją również z Łukaszem Garlickim, choć kiedy się rozstali, młodszy o pięć lat mężczyzna bardzo to przeżył.

Jak potoczą się losy bliskiej znajomości Magdaleny Cieleckiej i młodszego aż o 14 lat Rafała Zawieruchy? Ten obiecujący młody aktor rodem z Kielc (gra główną rolę w najnowszym filmie Andrzeja Barańskiego "Księstwo") jeszcze niedawno mówił w wywiadach o narzeczonej, koleżance ze szkoły teatralnej. Magdalena Cielecka, która w przyszłym roku skończy 40 lat i która rzadziej pojawia się w sztukach Krzysztofa Warlikowskiego, mówi w wywiadach, że zawodowo jest gotowa na zmiany. Czy te zmiany obejmą także jej życie prywatne?

MH

Życie na gorąco 43/2011

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje