Reklama

Reklama

Heidi Klum: Ubezpieczyła nogi na 2 mln dolarów!

Niemiecka top modelka skończyła niedawno 40 lat.

W wakacje 1992 roku pracowała w barze w Düsseldorfie. Wtedy przyjaciółka namówiła ją, by wysłała zgłoszenie do telewizyjnego show "Model’92". Mierząca niewiele jak na modelkę, bo 176 cm, Heidi Klum uważała, że szanse ma żadne. Ale myliła się.

Reklama

Pokonując 25 tys. kandydatek, zdobyła wart 300 tys. dolarów kontrakt w Nowym Jorku. Do dziś jest jedną z najbardziej znanych na świecie modelek, a jej nogi ubezpieczone są na 2 mln dolarów. Nie narzeka na brak propozycji, ma swoje kolekcje ubrań, perfum i kosmetyków.

Dzieciństwo

Urodziła się 1 czerwca 1973 roku w Bergisch Gladbach. Jej mama Erna była fryzjerką. Ojciec Günther pracował w firmie kosmetycznej, obecnie jest menedżerem córki. Heidi ma siostrę i dwóch braci.

W dzieciństwie marzyła, by zostać tancerką, uczęszczała na lekcje tańca. Edukację zakończyła na dyplomie liceum Integrierte Gesamtschule Paffrath w Bergisch Gladbach.

Talent

Maluje obrazy. Po zamachu 11 września 2001 roku w Nowym Jorku pomalowała w motyle rzeźbę psa na cześć czworonogów, które brały udział w akcji ratunkowej. Pracę można było oglądać na ulicy w Nowym Jorku w ramach akcji charytatywnej na rzecz psów ratowników.

Miłość

W wieku 24 lat poślubiła stylistę fryzur Rica Pipino. Rozwiedli się po 5 latach. Zaraz potem poznała włoskiego biznesmena Flavio Briatore. W maju 2004 roku urodziła córkę Helenę, ale z Briatore już nie była. W trakcie ciąży, w holu jednego z nowojorskich hoteli, poznała wracającego właśnie z siłowni brytyjskiego piosenkarza Seala.

8 miesięcy po narodzinach jej córki, oświadczył się modelce w górskim kurorcie Whistler w Kanadzie, a pół roku później pobrali się w Meksyku. Mają dwóch synów, Henry’ego i Johana, oraz córkę Lou. Po 6 latach małżeństwa w kwietniu ubiegłego roku rozwiedli się.

Teraz związana jest z ochroniarzem Martinem Kristenem.

NA


Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum | Monika Pietrasińska | nogi | modelki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje