Reklama

Reklama

Grażyna Szapołowska: Urodzinowe sekrety w królewskim stylu

Marzyła o sławie i wielkiej miłości. Doświadczyła jednego i drugiego. Ale wciąż ma ochotę i apetyt na dużo więcej.

Kiedyś, żeby oczarować publikę, wystarczyło, że przeszła kilka kroków, odgarnęła pukiel włosów, zapaliła papierosa. A dziś... niewiele się zmieniło. Grażyna Szapołowska wciąż jest zjawiskowo piękna, uwodzicielska i pełna młodzieńczej energii.

Reklama

Trudno uwierzyć, że jedna z największych gwiazd w historii polskiego kina właśnie kończy 60 lat!

Chce czerpać z życia wszystko, co najlepsze

Aktorka do swojego wieku podchodzi z dystansem i humorem. Nie ma problemów z przyznawaniem się, że niebawem wejdzie w siódmą dekadę życia. Nie zamartwia się upływem czasu ani przemijaniem. Wie, że nie zagra już ról bezwzględnych amantek rozkochujących w sobie mężczyzn, ale też nie spędza jej to snu z powiek.

W swoich wypowiedziach powtarza często, że można być szczęśliwym i czerpać z życia w każdym wieku. Sama teraz tego doświadcza... W jej życiu wreszcie jest tak, jak tego pragnęła. Znalazła mężczyznę, dla którego jest całym światem.

Urodzony w Paryżu biznesmen Eryk Stępniewski (62) mówi o niej: - Grażyna to kobieta mojego życia. Niezwykła.

Ci, którzy dobrze znają partnera gwiazdy twierdzą, że to spokojny, pełen uroku i ciepła człowiek. Dla kobiety, którą kocha, potrafi zrobić wszystko.

- Były między nimi burze i ciche dni, ale zawsze do siebie wracają. W dodatku Eryk świetnie dogaduje się z córką Grażyny, Kasią (34) - zapewnia znajoma gwiazdy.

Już od wczesnej młodości piękna aktorka otoczona była wianuszkiem adoratorów. Trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Studenckie małżeństwo z aktorem Markiem Lewandowskim (67) rozpadło się po roku. Potem było małżeństwo z biznesmenem Andrzejem Jungowskim, które także zakończyło się rozwodem. Podobnie jak związek z dyplomatą Pawłem Potoroczynem, z którym mieszkała przez jakiś czas w Los Angeles.

Wspaniały prezent na bardzo ważny dzień

Dopiero Eryk dał jej bezwarunkową miłość. Akceptuje ją nawet wtedy, gdy ma gorszy dzień, zmienne nastroje - mówi znajoma pary. Na okrągłą rocznicę urodzin ukochany sprawił artystce niespodziankę. Zabrał ją w romantyczną podróż na Lazurowe Wybrzeże. Będą pływać jachtem, mieszkać w luksusowych hotelach, bawić się i pić najdroższy szampan.

Eryk postanowił, że w tej podróży będzie spełniał wszystkie jej kaprysy. Chce, by czuła się jak... księżna Monako - zdarza nam znajoma gwiazdy.

Swą jubileuszową podróż w królewskim stylu pani Grażyna z pewnością zapamięta na długo. I wcale nie z powodu pięknych widoków i luksusu, którym będzie otaczana. Ukochany jeszcze raz udowodni jej, że ani przez chwilę nie powinna wątpić w siłę jego uczucia. Jest dla niego królową, dla której szczęścia zrobi wszystko.

JR


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje