Przejdź na stronę główną Interia.pl

Fanka Natalii Kukulskiej

Jest najlepszym przykładem, że nie tylko w Ameryce możliwa jest kariera od pucybuta do milionera.

Maja Sablewska zaczynała od niani u piosenkarki Natalii Kukulskiej. Potem była menedżerką polskich sław, a dziś prowadzi autorski program w TVN Style i sama jest telewizyjną gwiazdą. W życiu przyświeca jej motto: "Zawsze próbuj! Nigdy się nie poddawaj".

Korzenie

Reklama

Na świat przyszła 5 kwietnia 1980 roku w Sosnowcu jako starsza z dwóch córek państwa Sablewskich. Siostra Natalia mieszka od kilku lat w Wielkiej Brytanii. Mama jest sekretarką w spółdzielni dla niewidomych, tata pracuje w hucie. Maja wychowała się na jednym z sosnowskich blokowisk. W dzieciństwie była żywym i niesfornym dzieckiem, typem "chłopczycy" i indywidualistki. Stroniła od rówieśników. Uwielbiała sport, biegała, grała w koszykówkę. Marzyła, by skończyć liceum sportowe i trenować w USA.

Wypadek

Przez wiele lat miała trwale uszkodzone jedno oko. Jako 6-latka chciała w domu zagrać w gumę. Zaczepiła ją o klamkę. Gdy ją naciągała, pękła i trafiła prosto w prawe oko. Straciła widzenie i mimo dziesiątek konsultacji lekarskich i kilku operacji, nic nie dało się zrobić. Dopiero w wieku 15 lat została zakwalifikowana do operacji przeszczepu soczewki (dlatego dziś jedną tęczówkę ma niebieską, drugą zieloną). Przyznaje, że wypadek odcisnął ogromne piętno na jej dzieciństwie. Nosiła okulary ze szkłami minus 17 dioptrii, stając się niejednokrotnie pośmiewiskiem wśród rówieśników.

Fascynacja

Świat show-biznesu fascynował ją od dziecka. Gdy co dwa tygodnie w kiosku pojawiało się najnowsze "Bravo", najczęściej stała pierwsza w kolejce. Kiedy miała 16 lat, założyła fanklub Natalii Kukulskiej. Spotykały się często przy okazji koncertów. Maja była na drugim roku studiów geografii, gdy otrzymała od piosenkarki propozycję, by została nianią jej wówczas małego synka Janka. Rzuciła studia i przeprowadziła się do Warszawy.

Rok później zwróciła na nią uwagę wpływowa wówczas menedżerka Katarzyna Kanclerz, dzięki której podjęła potem pracę w Universal Music Polska. Jako asystentka zajmowała się w wytwórni sprawami Kasi Kowalskiej. Pracowała także przy reality show "Jestem, jaki jestem", którego bohaterem był Michał Wiśniewski i jego rodzina. W 2007 roku została menedżerką Dody, a potem Mariny Łuczenko i Edyty Górniak. Tuż przed zakończeniem współpracy z tą ostatnią, zasiadała w fotelu jurorskim pierwszej edycji polskiego "X Factor". Potem skupiła się na modzie i doradztwie wizerunkowym.

Miłość

Nieczęsto zdradza szczegóły swojego miłosnego życia. Od 2011 roku związana jest z muzykiem jazzowym Wojtkiem Mazolewskim. 


Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje