Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dzisiaj jeździ PKS-em, jutro ruszy mercedesem

Do programu Rolnik szuka żony Adam Kraśko (42) z Pasiecznik Dużych koło Hajnówki trafił polecony przez znajomych. Chciał się zakochać i odmienić życie. Nikogo nie udawał, szczerze opowiadał o swoich słabościach. Właśnie za to pokochali go telewidzowie. Dlatego, choć tamten program się już skończył, pan Adam ciągle pojawia się w mediach.

Ostatnio w "Celebrity Splash", w którym gwiazdy skaczą do wody. Ale nie tylko. Współpracę zaproponował mu Radosław Liszewski z zespołu Weekend, autor przeboju "Ona tańczy dla mnie". Postanowił odświeżyć starą piosenkę Romualda Lipki, napisaną dla Krzysztofa Krawczyka "Zabawa w stylu folk" z udziałem pana Adama. Rolnik bezbłędnie wypadł w nagraniu. I wkrótce czeka go trasa koncertowa z zespołem Weekend.

Reklama

- Nim to nastąpi, muszę o siebie trochę zadbać - mówi pan Adam. Niewiele myśląc, przyjechał PKS-em do Warszawy. Ponieważ schudł już około 8 kilogramów, musiał wymienić garderobę. Szukał i w sklepie z tania odzieżą, i w markowych sieciówkach. Ale to pewnie nie ostatnie takie zakupy Adama.

- Zamierzam chudnąć etapami - tłumaczy. Ogromnym dopingiem jest dla niego wizja świetnie rozwijającej się kariery. Niewykluczone, że już wkrótce Adam Kraśko nie będzie przyjeżdżał do Warszawy PKS-em, lecz własnym mercedesem.

Jest ktoś, kto mu kibicuje. To Ola Ciupa (25) - śliczna modelka, z którą pływał w basenie.

- Świetna dziewczyna. Polubiliśmy się. Chciałem nawet opuścić program, kiedy ona odpadła, bo przecież byłem gorszy! Ale fani mi na to nie pozwolili - mówi pan Adam. Czy zakochał się w Oli? - Niestety, ona ma chłopaka - wzdycha.

16/2015 Rewia

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje