Reklama

Reklama

Dziewczyna Bonda idzie za ciosem

Adele śpiewa, ona zdobi klip o Bondzie.

Mówi się o niej, że jest najpiękniejszą z dziewczyn Bonda. Bérénice Marlohe (33), którą świat poznał dzięki roli Severine w najnowszej ekranizacji przygód agenta 007 - "Skyfall", nie marnuje swojej szansy. Już niedługo zobaczymy ją w filmie Terence’a Malicka - "Lawless" obok Ryana Goslinga, Christiana Bale’a, Cate Blanchett, Natalie Portman, Rooney Mara... - od nagromadzenia gwiazd można dostać zawrotu głowy.

Dlaczego nikt nie zauważył jej wcześniej?

Reklama

Bérénice urodziła się w Paryżu. Oryginalną urodę zawdzięcza mieszance krwi. Matka aktorki, nauczycielka, jest Francuzką, ojciec, lekarz, pochodzi z Kambodży i jest w połowie Chińczykiem. Przez 10 lat studiowała na prestiżowej uczelni Conservatoire de Paris (wyższa uczelnia muzyczna i baletowa ufundowana w 1795 roku).

Marlohe oprócz artystycznych zdolności ma talenty językowe - mówi biegle po francusku, angielsku, hiszpańsku i arabsku, i... przez długi czas we Francji nie mogła dostać pracy. Zwróciła na siebie uwagę, gdy w 2011 roku pojawiła się w reklamie samochodu Dacia Duster.

Taka twarz jest najlepszą reklamą

Dziś Bérénice użycza swojego wizerunku OPI (lakiery do paznokci), Heinekenowi. Jest ambasadorką marki Swarovsky i luksusowych zegarków Omega. Warto zwrócić uwagę, że wyroby tej marki reklamuje też jej filmowy partner Daniel Craig. - Czy to wszystko nie jest zabawne? - pyta retorycznie Marlohe.

IJ

Dowiedz się więcej na temat: Berenice Marlohe | James Bond | Skyfall

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje