Reklama

Reklama

Drugie dziecko

Kasia Smutniak

O ciąży powiedziała na festiwalu.

Polscy widzowie mogą ją pamiętać z filmu "Haker" w reżyserii Janusza Zaorskiego. Katarzyna Smutniak miała 22 lata, gdy zagrała główną rolę, Laurę. Partnerował jej Bartosz Obuchowicz. Ale karierę piękna aktorka zrobiła we Włoszech.

Po tragedii układa życie na nowo

Reklama

Dziś 35-letnia Polka jest tam gwiazdą. Doceniając jej pozycję, organizatorzy festiwalu filmowego w Wenecji 2 lata temu zaproponowali, by poprowadziła ceremonię otwarcia festiwalu. Potem pisano, że sprawdziła się w tej roli doskonale. 29 czerwca 2010 roku Katarzyna Smutniak przeżyła tragedię. Na jej oczach w skoku spadochronowym zginął wieloletni partner Pietro Taricone. Osierocił córkę - 6-letnią wówczas Sophie.

Katarzyna długo nie mogła dojść do siebie. Do życia publicznego wróciła po 2 latach. Właśnie na festiwalu w Cannes. Co więcej, wówczas pokazała się z nowym partnerem, producentem filmowym Domenico Procaccim (54). Teraz para oczekuje narodzin wspólnego dziecka. O ciąży aktorka powiedziała podczas festiwalu piosenki włoskiej w San Remo. Katarzyna była gościem specjalnym drugiego dnia 64. już edycji festiwalu. Jednak nie spodziewała się gratulacji na wizji. Taką właśnie niespodziankę zrobili jej prowadzący galę.

ZM

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Smutniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje