Reklama

Reklama

Drew Barrymore: Moja córka, moja miłość

Nie chce, by Olive szła w jej ślady.

Był czas, gdy sądziła, że nigdy nie uda jej się stworzyć rodziny. - Nie mogę spotkać mężczyzny, który potrafi mnie kochać - żaliła się Drew Barrymore (38). Fakt, że miała trudny charakter, to już zupełnie inna historia. W każdym razie nie udało jej się pierwsze małżeństwo z Jeremym Thomasem, które trwało 13 miesięcy. Z drugim też nie było lepiej. Związek z Tomem Greenem zakończył się po 15., w 2002 roku, ale już po pół roku byli w separacji.

W wieku 10 lat była alkoholiczką i narkomanką

Reklama

Dziesięć lat zabrały Drew poszukiwania drugiej połówki. Spotykała się z modelem Brandonem Davisem, piosenkarzem Joelem Shearerem, perkusistą Fabrizio Morettim, aktorami: Zachem Braffem i Justinem Longiem. W końcu spotkała tego wymarzonego. W czerwcu 2012 roku poślubiła Willa Kopelmana, 3 miesiące później urodziła córkę.

- Nareszcie wiem, po co żyję - mówiła uszczęśliwiona. Drew zadebiutowała, gdy miała 11 miesięcy. Świat poznał ją, kiedy zagrała w "E.T.". Za bycie dorosłą, jako dziecko, zapłaciła wysoką cenę. W wieku 10 lat była alkoholiczką i narkomanką. Na szczęście udało jej się wyjść z nałogu. Dziś jest jedną z bardziej liczących się kobiet w świecie filmu. - Nie chcę, by Olive była aktorką - mówi.

IJ


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barrymore Drew | e.t.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje