Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dogonić lata, które uciekły

Pragnie naprawić stare błędy. Dlatego musi na jakiś czas wyjechać z Polski.

Zabiegać o role i próbować układać sobie życie od nowa? Nic z tego! Popularna aktorka Ewa Ziętek (57) nie jest już tym zainteresowana.

Reklama

A jeszcze niedawno dla pani Ewy najważniejsza była kariera i kolejne ważne role. Ale to już przeszłość. Teraz aktorka chce zająć się rodziną, dla której wcześniej nie miała wiele czasu.

- Najbardziej cierpiała jej córka Agata, która mieszka w Niemczech. Ewka w Polsce pracowała, rozwijała się i układała sobie życie. Wprawdzie zawsze miały dobry kontakt, ale brakowało im czasu dla siebie - zdradza przyjaciółka aktorki.

Jednak ostatnio pani Ewa poczuła się bardzo zmęczona tym nieustannym pędem i po kilkunastu latach postanowiła pożegnać się z rolą Marty Gabriel w serialu "Złotopolscy". A zrobiła to jeszcze zanim dowiedziała się, że serial prawdopodobnie zniknie z anteny. - Była to dla mnie trudna decyzja, ale wszystko co miałam do powiedzenia w tej postaci, zdążyłam już powiedzieć - opowiada.

Dopiero teraz pani Ewa poczuła, że żyje. Nie jest związana żadnymi kontaktami, umowami... Czuje się wolna, ale - jak sama wyznała - czasem doskwiera jej samotność. - Mieszkam sama, nauczyłam się tej samotności... - mówi.

Dlatego już zaczęła pakować walizki. Chce wyprowadzić się do Niemiec, przynajmniej na kilka miesięcy. Jest przekonana, że to dobrze wpłynie i na nią samą, i na relacje z ukochaną córką.

KB

Świat i Ludzie 48/2010

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje