Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czym nas zaskoczy?

Przez sześć lat poświęcała całą uwagę synom, teraz uznała, że nadszedł czas tylko dla niej. Właśnie wróciła na deski teatru i szykuje telewizyjną ofensywę.

Nie gości na salonach i bankietach, ciężko znaleźć jej nazwisko w brukowej prasie. Ostatnie lata poświęciła głównie wychowaniu dzieci, jednak wygląda na to, że kariera Joanny Brodzik na nowo zaczyna nabiera rozpędu.

Reklama

W drodze na szczyt

Swoją popularność zbudowała na bijących rekordy oglądalności serialach. "Kasia i Tomek" od razu spodobali się widzom. Pokochali parę trzydziestolatków, których uczucie połączyło nie tylko na ekranie. Jednak to główna rola w następnym serialu uczyniła z Brodzik gwiazdę pierwszej wielkości.

Sympatyczna "Magda M." była dla niej trampoliną do sławy - miłosne perypetie wrażliwej prawniczki śledziły miliony przed telewizorami. Mogła przebierać w propozycjach, jednak zdecydowała się na macierzyństwo.

Miała już ugruntowaną pozycję, więc nie obawiała się powrotu. I słusznie! Serial "Nad rozlewiskiem" został ciepło przyjęty przez stęsknionych widzów - doczekał się aż pięciu serii.

Teraz, po 12 latach, zdecydowała się powrócić na deski teatru i ponownie znalazła się w centrum zainteresowania. Jak sama mówi, nie ma z tym problemu: - Uważam, że jeśli ktoś ciężką pracą doszedł do swojej pozycji, to ma prawo być z tego dumny. I ja jestem. Popularność to miara mojej pracy.

Nowy projekt

Wygląda na to, że wkrótce znów usłyszymy o naszej gwieździe. W niedawno udzielonym wywiadzie przyznała, że od półtora roku razem z Pawłem Wilczakiem pracują nad nowym projektem serialowym.

Choć nie zdradziła więcej szczegółów, czujemy, że to będzie hit - jej nazwisko od lat jest już gwarancją sukcesu.

42/2014 Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje