Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czy uratuje to małżeństwo?

​Wszystko robię z myślą o dzieciach, a wtedy zapominam o sobie, zdarza mi się nie zjeść obiadu, kolacji. Czasami nie dosypiam - przyznawała jeszcze nie tak dawno Agnieszka Wielgosz (42). Aktorka, która największą popularność zdobyła rolami w serialach "Złotopolscy" i "Pierwsza miłość", ma dwoje dzieci - dorosłego już Maurycego i 7-letnią Milenę.

Ostatnio postanowiła zrobić coś tylko dla siebie, spełnić jedno ze swoich marzeń. Od kilku miesięcy uczy się hiszpańskiego. - Marzę o tym, by zagrać w hiszpańskim filmie - tłumaczyła aktorka. Realizacja planów spowodowała zmiany w życiu pani Agnieszki.

Reklama

Jej nauczycielem jest Daniel Kozakiewicz (45), fotografik i dziennikarz, którego pamiętamy z serialu "Siedem życzeń" i który wiele lat spędził w Peru.

- Lepszego nauczyciela nie mogłam sobie wymarzyć. Jest bardzo wymagający - oceniała aktorka. Kilka dni temu spotkaliśmy ich w jednym z warszawskich parków. Pan Daniel, owszem, miał przy sobie podręcznik do hiszpańskiego, jednak chyba nie był on już potrzebny. Na pierwszy rzut oka było widać, że łączy ich coś więcej niż tylko nauka. Co na to mąż aktorki, Tomasz Malinowski, z którym ma córkę i za którego wyszła dopiero w 2012 roku, po 10 latach związku?

- Oni już nie mieszkają razem - ujawnia znajoma aktorki. - Oboje są dominującymi jednostkami. Agnieszka złożyła właśnie do sądu pozew o rozwód. Ma nadzieję, że uda im się rozstać w kulturalny sposób.

27/2015 Rewia

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje