Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czy przyszedł czas na nową miłość?

Spędzili miłe popołudnie we dwoje w azjatyckiej restauracji.

Wczesne poniedziałkowe popołudnie. Halina Mlynkova (35) wsiada do auta pod swoim domem i jedzie pod azjatycką restaurację na warszawskim Mokotowie. Tam już ktoś na nią czeka... Mężczyzna! Czule się witają, a potem znikają w drzwiach knajpki. Po 2 godzinach wychodzą uśmiechnięci, zadowoleni, wyraźnie flirtują. Wygląda na to, że to był miło spędzony czas. Na koniec on odprowadza ją do samochodu i czule żegna. Czyżby piosenkarka znalazła właśnie nowego wybranka serca?

Znany nie tylko z racji zawodu

Reklama

Mężczyzna, z którym Halina była na randce w restauracji, podobnie jak ona jest związany z show-biznesem. To 40-letni znany i ceniony przez branżę operator Bartek Prokopowicz. Robił zdjęcia do wielu polskich hitów kinowych, m.in. "Przedwiośnia", "Historii miłosnych", "Długu", "Korowodu" czy "Kochaj i tańcz". Na koncie ma również reżyserie dwóch filmów, a ostatnio był reżyserem koncertu na tegorocznym festiwalu w Opolu. Wtedy właśnie poznali się z Haliną.

- Chyba dobrze się im razem pracowało, rozumieli się, szybko znaleźli wspólny język - relacjonuje nam osoba, która również pracowała przy produkcji koncertu. - Czy jest coś więcej? Trudno powiedzieć, choć od razu było widać, że odbierają na tych samych falach, wiec gdyby z tej znajomości zrodziła się jakaś relacja, wcale bym się nie zdziwiła - dodaje.

Jednak o Bartku przez ostatnich kilka lat mogliśmy usłyszeć nie tylko w kontekście zawodowym. Był mężem zmarłej przed 3 miesiącami założycielki Fundacji Rak’nRoll - Magdy Prokopowicz. Magda w wieku 27 lat dowiedziała się, że ma raka piersi. Dzielnie walczyła z choroba przez 8 lat, w tym czasie była poddawana operacjom, radioterapii.

Mimo choroby doczekali się dziecka

Gdy w maju udzielała ostatniego wywiadu w "Mieście kobiet", szykowała się właśnie do dziewiątej chemioterapii. Z Bartkiem związała się, gdy już wiedziała o swojej chorobie. Przelotnie widywali się dużo wcześniej, wręcz od dzieciństwa, bo razem wychowywali się na jednym z łódzkich osiedli. Ale mijali się latami, nigdy nie zamienili słowa. On założył rodzinę, z pierwszą żoną ma córkę. Po latach spotkali się, gdy Magda chciała od niego kupić auto. Dwa dni później mieszkali już razem, a po 10 miesiącach wzięli ślub. Potem mimo choroby i tego, że wielu lekarzy jej to odradzało, Magda urodziła zdrowego chłopca - 5-letniego dziś Leosia.

Bartka z Magdą wielokrotnie można było zobaczyć w telewizji. W ramach swojej fundacji Magda wspierała inne kobiety chore na raka, promowała badania kontrolne. Z Bartkiem nakręcili nawet film dokumentalny o swojej rodzinie i walce z chorobą zatytułowanym "Magda, miłość i rak". Niestety, życie z piętnem choroby źle się odbiło na ich uczuciach. Półtora roku przed śmiercią Magdy rozstali się. Ale w tym szczególnym majowym wywiadzie telewizyjnym mówiła, że dużo czasu spędzają razem z synem. - Pomaga mi teraz przy Leosiu. Staramy się po półtora roku niezbyt fajnego czasu, żeby bliżej poukładać te relacje. Więcej czasu spędzamy w trójkę - mówiła Magda o Bartku.

Halina jest zaledwie 4 miesiące po rozwodzie z Łukaszem Nowickim. Rozstali się w spokoju i przyjaźni. Jeszcze do niedawna dla dobra ich 8-letniego syna Piotra mieszkali razem.

Po rozwodzie wróciła do randkowania

Ale w końcu przyszedł czas na rozpoczęcie nowego życia. Pod koniec lata piosenkarka podobno zaczęła umawiać się na randki. - Kocham mężczyzn - wyjawiła Halina w jednym z niedawnych wywiadów. - Uwielbiam towarzystwo mężczyzn i bardzo dobrze się w towarzystwie mężczyzn czuje - dodawała. A może mówiąc to, miała na myśli tego jednego. Bartka. Bo w jego towarzystwie, jak widać, na pewno czuje się doskonale.

RB

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje