Reklama

Reklama

Czy podoła temu wyzwaniu?

Od śmierci Małgorzaty Braunek nie minął nawet miesiąc, a w środowisku aktorskim już rozmawia się o nakręceniu filmu biograficznego o aktorce.

Podobno jedna z producentek zyskała już przychylność rodziny zmarłej i rozpoczęła nieoficjalne rozmowy z TVP. Zdaniem wielu, barwne życie znanej z "Potopu", "Lalki", a ostatnio z serialu "Dom nad rozlewiskiem" aktorki, idealnie nadaje się na film lub kilkuodcinkowy serial.

Reklama

Sukces biograficznego serialu o Annie German potwierdza zapotrzebowanie na takie produkcje. Film miałby oprzeć się na wywiadzie-rzece pt. "Jabłoń w ogrodzie, morze jest blisko", który Artur Cieślar przeprowadził z Małgorzatą Braunek dwa lata temu. Zdjęcia mogłyby ruszyć już w przyszłym roku.

W roli aktorki wystąpiłaby jej córka Orina Krajewska. Początkująca aktorka rzeczywiście jest podobna do matki, ma już pewne doświadczenie przed kamerą (zagrała m.in. w "Miłości nad rozlewiskiem", "Prawie Agaty" czy "Płynących wieżowcach"). Pytanie tylko, czy dla 27-latki, która zapewne jeszcze długo nie pogodzi się ze śmiercią matki, nie będzie to zbyt ciężkie wyzwanie?

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Braunek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje