Reklama

Reklama

Co jeszcze zrobi dla Tomka?

Katarzyna Niezgoda i jej sposoby na "siedmiolatkę".

Mówi się, że pierwszy wielki kryzys w związku dwojga ludzi przychodzi po 7 latach. Podobno potwierdzają to nawet badania statystyczne, a socjolodzy twierdzą, że to w tym czasie najwięcej małżeństw decyduje się na rozwód...

Reklama

7 lat "stuknęło" właśnie jednej z najciekawszych par w naszym rodzimym show-biznesie - niegdyś wiceprezes banku, obecnie szefowej firmy odzieżowej Katarzynie Niezgodzie (41) i prezenterowi Tomaszowi Kammelowi (40). Kryzys?

Kasia wie, jak oczarować ukochanego

Wygląda na to, że ta para ma szanse przejść "siedmiolatkę" bez szwanku. A to za sprawą działań Katarzyny. Bizneswoman po 7 latach postanowiła na nowo oczarować ukochanego za pomocą wizualnej metamorfozy.

Po pierwsze, co było doskonale widać na ostatnich branżowych imprezach, całkowicie zmieniła styl ubierania. Nudne i ponure wdzianka w ciemnych kolorach zamieniła na kolorowe sukienki, które, trzeba przyznać, dodają jej seksapilu. Ale to nie wszystko.

Katarzyna zdecydowała się również na pozbycie zbędnych kilogramów. Od kilku tygodni jest pod opieką znanego wśród gwiazd centrum medycznego zajmującego się układaniem indywidualnej diety na podstawie testów na tzw. nietolerancję pokarmową.

Efekty pracy Katarzyny już widać gołym okiem. Jak wyjawiają znajomi pary, Tomasz jest zachwycony.

DM

Życie na gorąco 27/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje