Reklama

Reklama

Co go łączy z Sandrą Bullock?

Leonardo DiCaprio w jednej sieci miłosnych perypetii.

Jeden z najbardziej pożądanych kawalerów w Hollywood - Leonardo DiCaprio (37) - został wystawiony do wiatru przez dziewczynę, z którą spotykał się przez ostatnie pół roku. Blake Lively (24), bo o niej mowa, rzuciła go dla... ukochanego Sandry Bullock (47) - Ryana Reynoldsa (35)!

Reklama

Blake i Ryana fotoreporterzy przyłapali ostatnio, gdy nad ranem wychodzili z jej psem z apartamentu Reynoldsa w Los Angeles. Ich zachowanie nie pozostawiało wątpliwości, co ich łączy.

- Nie będziemy komentować zdjęć, bo ta sprawa już nie dotyczy mojej klientki. Dla niej to zamknięty rozdział - stanowczo poinformowała agentka Sandry Bullock.

Ona rozpacza, on pociesza się z inną

- Między nimi już od kilku tygodni coś się nie kleiło - wyjawiła jedna z bliskich koleżanek Sandry. - Ona bardzo to przeżywa - dodała. Nad rozlanym mlekiem nie płacze natomiast Leonardo.

Od kilku dni gwiazdor pracuje na planie filmu "Wielki Gatsby" w Sydney i wdał się już w nowy romans. Tym razem z byłą dziewczyną piosenkarza Erosa Ramazottiego, urodzoną w Rumunii modelką i aktorką Madaliną Ghenea.

NA

Życie na gorąco 46/2011

Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio | Sandra Bullock | Blake Lively | Ryan Reynolds

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje