Reklama

Reklama

Cierpi przez ojca?!

Piękna i zdolna aktorka bardzo długo nie miała szczęścia w miłości. Czyżby właśnie zdradziła tego przyczynę?

Aktorka Magdalena Cielecka (42), która zwykła chronić swą prywatność, zdobyła się ostatnio na bardzo szczere wyznanie. W jednym z wywiadów ujawniła, że jej ojciec był alkoholikiem. Zmarł, gdy miała zaledwie dziewiętnaście lat. I chociaż zapewnia, że nie ma dramatycznych doświadczeń związanych z alkoholizmem, ponieważ ojciec nigdy nie był agresywny, nie jest wykluczone, że problemy, z którymi boryka się większość dorosłych dzieci alkoholików (DDA), dotyczą także jej.

Reklama

Ludzie dorastający w domu, w którym jedno z rodziców nadużywało alkoholu, często nie potrafią stworzyć trwałego, satysfakcjonującego związku albo na swojego życiowego partnera bądź partnerkę wybierają również osoby uzależnione.

A przecież nie jest żadną tajemnicą, że Magdalenę Cielecką zawsze ciągnęło do trudnych mężczyzn, żeby wymienić chociażby aktorów Andrzeja Chyrę i Łukasza Garlickiego, którzy wcale się z tym nie ukrywają, że nie wylewają za kołnierz. Aktorka nie jest jedyną gwiazdą zmagającą się z tak trudnymi przeżyciami.

Piosenkarka Edyta Górniak (40) i aktorka Dominika Ostałowska (43) też miały ojców alkoholików. I niewykluczone, że ten fakt równie mocno odbija się na ich obecnym życiu.

Tamara Kaliciak

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje