Reklama

Reklama

Było wesele, ale ślubu nie było!

Jak to naprawdę jest ze związkiem Magdy Gessler?

Właśnie wróciła z Porto Santo. Na małej portugalskiej wysepce wraz z ekipą TVN nagrała krótki film do porannego pasma "Dzień dobry wakacje". Pojechała z córką Larą i partnerem Waldemarem Kozerawskim. Pewnie woleliby spędzić tych kilka dni bez ekipy filmowej...

Reklama

Następnym razem zobaczą się w Toronto. Albo w Warszawie. Za dwa tygodnie. Albo za miesiąc. Tak żyją od lat. Każde odbyło przynajmniej setkę podróży na trasie Warszawa-Toronto i z powrotem. Jeden bilet lotniczy to koszt przynajmniej 1500 zł. Od czasu, kiedy są razem, czyli od 2003 roku, tylko na te podróże wydali... 300 tysięcy złotych!

Choć Magda Gessler (58) deklaruje, że zamierzają zamieszkać wspólnie, na razie wydaje się to mało prawdopodobne. Waldemar Kozerawski, który po studiach na warszawskiej Akademii Medycznej wyjechał do Kanady, tam nostryfikował dyplom, otworzył prywatną praktykę lekarską, jest dziś cenionym specjalistą chirurgii estetycznej.

Jego życie zawodowe związane jest z Toronto. I ta sytuacja nieprędko się zmieni. Właśnie dlatego zapowiedzi do przygotowań ślubnych Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego nawet jej znajomi nie traktowali do końca serio.

Ślub w Białowieży? Może, ale nie teraz

Miało być pięknie. Ślub w cerkwi pod wezwaniem św. Mikołaja w Białowieży i huczne wesele w restauracji "Carska". Dlaczego w cerkwi, skoro żadne z nich nie jest związane z prawosławiem? - tego Magda Gessler nie mówiła, a nikt nie zapytał. Podała za to datę: marzec 2011. Jednak w lipcu 2011 Gessler i Kozerawski nadal nie są małżeństwem.

Waldemar Kozerawski po raz pierwszy ożenił się w Polsce. Wyjeżdżając do Kanady, miał za sobą rozwód i wyczerpującą walkę z byłą żoną o opiekę nad córką. W Kanadzie ożenił się po raz drugi, tam przyszło na świat dwoje jego kolejnych dzieci. Kiedy po latach odnowił znajomość z Magdą Gessler (dawno temu mieli krótki, ale gorący romans), jego kanadyjskie małżeństwo przechodziło ostry kryzys. Musiało minąć jeszcze kilka lat, by definitywnie je zakończył.

Miłosne perypetie Magdy jak w brazylijskim serialu

Miłosne perypetie Magdy Gessler są lepiej znane. Młodzieńcze małżeństwo z poznanym w Madrycie niemieckim korespondentem Volkhartem Müllerem, jego przedwczesna śmierć, samotne wychowywanie ich syna Tadeusza, głośny romans (już w Polsce) z Piotrem Gesslerem (dla Magdy zostawił żonę), ich ślub, narodziny córki, a potem... jej romans z pracownikiem restauracji Mariuszem Diakowskim.

Później rozwód z Piotrem, długa sprawa o podział majątku. Zanim znów przeczytamy w mediach informację o kolejnej dacie ślubu, warto przypomnieć pewne wydarzenie...

W czerwcu 2004 roku Magda Gessler i Waldemar Kozerawski wyprawili w Krakowie wielkie przyjęcie. Ponieważ miało miejsce w restauracji o nazwie "Wesele", część uczestników tak je właśnie wspomina. Tak więc było wesele, ale ślubu, jak dotąd, nie było. A biorąc pod uwagę zobowiązania obojga na dwóch kontynentach, wspólne zamieszkanie i ślub to na razie chyba kwestia przyszłości.

Życie na gorąco 29/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje