Przejdź na stronę główną Interia.pl

Był ten romans czy nie?

Spędzili romantyczne chwile na wyspach Fidżi?

Jest marzec 2000 roku. Do redakcji "Życia na Gorąco" docierają ciekawe informacje: turyści, którzy wrócili z wakacji na Fidżi, zarzekają się, że widzieli tam parę zadziwiająco podobną do... Izabelli Scorupco i Michała Żebrowskiego. Publikujemy te wieści, lecz Iza i Michał milczą. Do dziś, choć od tamtej pory minęło 11 lat, wciąż robią wokół swojej znajomości tajemnicę. Dlaczego?

Nigdy nie dali się przyłapać

Reklama

Miłości między nimi doszukiwano się już od pierwszych wspólnych chwil na planie "Ogniem i mieczem". Lecz wtedy, w październiku 1997 roku, raczej nie wchodziło to w rachubę, bo Iza była wówczas w zaawansowanej ciąży. Reżyser Jerzy Hoffman wspominał,że musieli maskować jej brzuch.

Jednak, gdy ruszył drugi etap zdjęć, wiosną 1998 roku, Iza była już świeżo upieczoną mamą - jeszcze piękniejszą i bardziej ponętną niż przed ciążą. No i już prawie wolną... Bo w jej małżeństwie z hokeistą Mariuszem Czerkawskim od jakiegoś czasu nie działo się dobrze. Michał zaś był wolny. I coraz bardziej zafascynowany Izą...

Mówiło się wówczas, że spędzali razem dużo czasu, ale z drugiej strony Iza i Michał nigdy nie dali się przyłapać fotoreporterom w prywatnych sytuacjach. Jedynym faktem potwierdzającym, że jeszcze 2 lata po realizacji "Ogniem i mieczem" byli sobie bliscy, są informacje o wspólnej podróży na Fidżi. Trzy lata później (30 grudnia 2003) aktorka ponownie wyszła za mąż za Amerykanina Jeffreya Reymonda. Mają syna Jakuba (7). Od tamtej pory udzieliła zaledwie kilku wywiadów, bo, jak mówi, nie lubi się powtarzać.

Nie zachował się jak dżentelmen

Michał też ułożył sobie życie, jednak nie tak szybko jak Iza (w 2009 roku wziął ślub z Aleksandrą Adamczyk, mają syna). Przez lata uchodził za podrywacza, a Kuba Wojewódzki w swoim programie wytknął mu nawet, że o jego mieszkaniu mówiło się "kopulodrom". - Jedni w mieszkaniu jedzą, czytają gazety, można też w nim kopulować - odpowiedział aktor.

W tej samej rozmowie Żebrowski potwierdził właściwie romans z Izą. Zapytany o to wprost przez Kubę, powiedział: "dżentelmen nie mówi o tym, z kim był i z kim nie był''. Nam wydaje się zaś, że prawdziwy dżentelmen, zapytany o romans z kobietą, z którą go nie miał, stanowczo jednak by zaprzeczył, żeby nie zrobić jej przykrości...

MH

Życie na gorąco 9/2011

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje