Przejdź na stronę główną Interia.pl

Bogata, zakochana i szczęśliwa

Jak jej się żyje 15 lat po „Titanicu”?

Właśnie minęło piętnaście lat od premiery "Titanica". Z tej okazji do kina trafiła wersja 3D filmu. Dla Kate Winslet (36) to wyjątkowe wydarzenie.

Reklama

Po piętnastu latach od premiery, Kate, która grała tam główną rolę kobiecą, może ze spokojem spojrzeć w przeszłość. "Titanic" sprawił, że została megagwiazdą. Film był też trampoliną do innych intratnych propozycji kinowych.

Aktorka ma jednak jeszcze jeden ważny powód do radości... Dwa lata temu rozpadło się małżeństwo Kate z reżyserem Samem Mendesem (46). - Zostajemy przyjaciółmi i rodzicami dwójki wspaniałych dzieci - mówiła wówczas Kate Winslet. Z małżeństwa z Mendesem Kate Winslet ma jedenastoletnią córkę Mię i ośmioletniego syna Joe’ego.

Przez kolejne miesiące aktorka była sama. Aż do lata ubiegłego roku. Wtedy pojechała razem z dziećmi na wakacje na Wyspy Karaibskie do posiadłości brytyjskiego miliardera Richarda Bransona. Pech chciał, że w wyspy uderzył huragan. Jeden z domów spłonął.

Kate przeżyła chwile grozy, ale poznała też bratanka Bransona, Neda Rocknrolla. Ned tak bardzo zaangażował się w ratowanie Kate i jej dzieci, że dziś jest... narzeczonym aktorki! Ich miłość narodziła się niczym na "Titanicu". Piękna historia.


Dowiedz się więcej na temat: Winslet Kate | Titanic | zakochana

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje