Reklama

Reklama

Będzie mamą

Beata Sadowska za kilka miesięcy pozna uroki macierzyństwa.

To już pewne. - Beata jest w ciąży. To początek czwartego miesiąca. Przyszła mama czuje się świetnie i jest przeszczęśliwa. Lepszego momentu na zostanie mamą nie mogła sobie wyobrazić - zdradza "Na żywo" znajoma prezenterki.

Reklama

Sadowska prowadzi program w Polsat Cafe, a szefostwo stacji życzliwie traktuje gwiazdy w ciąży. Mogą one występować na antenie z brzuszkiem, nawet w bardzo zaawansowanej ciąży. - Dla Beaty to bardzo ważne. Nie wyobraża sobie, że mogłaby przestać pracować. Wie, że ciąża to nie choroba - mówi jej znajoma z telewizji. 

Beata myślała o dziecku od kilku lat. - Nie miałabym nic przeciwko, gdyby okazało się, że będę matką. Mój zegar biologiczny tyka coraz głośniej - mówiła dwa lata temu 38-letnia dzisiaj dziennikarka. Jej marzenie właśnie się spełnia. Ojcem maleństwa jest długoletni partner Sadowskiej, prawnik Paweł Kunachowicz.

Para zaręczyła się ponad rok temu, w planach miała ślub. Obojgu jednak wciąż brakowało czasu na zorganizowanie uroczystości. Teraz tym bardziej im to nie w głowie. - Beata chce poczekać na rozwiązanie. Dziecko jest dla niej ważniejsze niż papierek - zdradza informatorka.

Dowiedz się więcej na temat: Beata Sadowska | gwiazda w ciąży | ciąża | baby boom

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje