Reklama

Reklama

Anja Rubik: Kończy karierę?

Zabrała głos w sprawie pogłosek o modowej emeryturze.

Anja Rubik wybiera się na emeryturę - taka informacja obiegła ostatnio polskie media. Polka, która niewątpliwie osiągnęła za granicą w modelingu największy sukces, a w zeszłym roku została nawet uznana za ikonę w światowym rankingu topmodelek na portalu models.com, miałaby po 14 latach zakończyć karierę jako modelka. Czy faktycznie?

Reklama

- Nigdzie się nie wybieram! Wyszedł teraz "Vogue" francuski. Jestem w nim, to jest w sumie chyba moja najlepsza sesja dotychczas. Więc żadna emerytura! Jeszcze mam dużo do pokazania, dużo do zrobienia. Pracuję w szaleńczym tempie i kocham to, co robię - zapewnia jednak Anja.

Wiele topmodelek po 30 nadal pracuje

Skąd więc takie spekulacje? Nie chodzi raczej o 30 urodziny, które nasza topmodelka obchodziła kilkanaście dni temu, bo w świecie modelingu granice wieku w ostatnich latach bardzo się przesunęły. Faktem natomiast jest to, że Anja zapowiedziała kilka miesięcy temu, że nie będzie już chodzić po wybiegu z wyjątkiem jej ulubionych domów mody.

Nie bez znaczenia w emerytalnych pogłoskach mogła być też jej niedawna wypowiedź, że coraz częściej z Sashą Knezeviciem myślą o powiększeniu rodziny. I powiększyli, ale na razie jeszcze nie o dziecko, a o pieska. Mąż dał bowiem Anji na urodziny suczkę o imieniu Charlie.

AN

Dowiedz się więcej na temat: modelki | Anja Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje