Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ani myśli o ślubie

Narzeczony coraz częściej mówi o dziecku… Co na to aktorka?

Marta Żmuda Trzebiatowska (27) wie, że do pewnych rzeczy się dorasta. Jej rodzina bardzo by chciała, by wyszła za mąż, ale jej ani to w głowie!

Reklama

- Do ślubu się nie szykuję. Niektóre dziewczyny mają marzenia o białej sukni i welonie. Ja do nich, póki co, nie należę - wyznaje i dodaje: - Jest nam dobrze tak, jak jest. Oduczyłam się myśleć o życiu na 10 lat do przodu. Potrzebuję stabilizacji, spokoju i harmonii. To jej zapewnia ukochany, tancerz Adam Król (39).

Para jest ze sobą już wiele lat, są szczęśliwi i jedyne, co teraz planują, to... remont mieszkania. - Lubię porządek, nie potrafię siąść nad scenariuszem, gdy w domu jest bałagan. - opowiada aktorka. Jednak ich przyjaciele twierdzą, że pan Adam, od pewnego czasu mówi o dziecku. - Na początku Marta była nieugięta, ale zaczęła się przełamywać.

Remontują mieszkanie, które jest nowe, by wygospodarować pokoik dla dziecka - zdradza ich znajomy. Teraz aktorka spędza czas w Krakowie, na planie serialu Julia, ale wkrótce zdjęcia się zakończą. Może to dobry moment, by zmienić swoje życie?
SK

Dowiedz się więcej na temat: celebryci | Marta Żmuda Trzebiatowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje