Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Radwańska: Znalazła czas na miłość!

Tenis to dla Agnieszki Radwańskiej (24) coś więcej niż sport. To pasja, uzależnienie i wielka miłość!

- Tenis zabiera mi całe życie. Nawet jeśli mam gorszy dzień, nie mogę nie pójść na kort. Nie może nie chcieć mi się grać. Mój świat jest zupełnie inny niż świat moich rówieśników - wyznała szczerze tenisistka.

Reklama

Każdy jej dzień wygląda bowiem tak samo. Wstaje o szóstej rano i biegnie na trening, który powtarza jeszcze dwa razy w ciągu dnia. Nie ma więc zbyt wiele czasu na odpoczynek, nie wspominając już o czasie na miłość... Jej wysiłek nie poszedł jednak na marne. Przełożył się bowiem na sukcesy na korcie. Są prestiżowe nagrody i ogromna radość ze zwycięstw.

Ale nagle czegoś zaczęło pani Agnieszce brakować. To dziwne, bo wydawało się, że ma już wszystko. Uznanie, pieniądze, kochającą rodzinę. Mimo to nie odczuwała spełnienia. Zapragnęła dzielić swoje radości i smutki z drugą osobą. Potrzebowała tego. Z zazdrością patrzyła na zakochane pary. Ale wszystko zmieniło się, gdy na jej drodze pojawił się Dawid Celt (28), polski tenisista, który jest jej partnerem treningowym.

Zaiskrzyło więc na korcie. Szybko okazało się, że poza treningami dogadują się równie dobrze. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu. I dobrze im z tym. A co najważniejsze, oczy pani Agnieszki błyszczą jak nigdy przedtem! Osoby z jej otoczenia przyznają zgodnie: - Aga nareszcie jest zakochana! Dawid to dla niej wymarzony kandydat. Widać, że łączy ich wiele i nie mamy na myśli tylko miłości do tenisa...

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | Miłość | tenis

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama