Przejdź na stronę główną Interia.pl

40 lat minęło...

Niedawno obchodził 40. urodziny. Najpierw kameralnie, potem z pompą - dzięki swoim fankom, które zorganizowały przyjęcie z tortem, prezentami, sesją zdjęciową.

Piosenkarz dziękował wielbicielkom za to, że zawsze z nim są. A one życzyły mu... miłości, zapewniając, że czterdziestka to przełomowy wiek dla mężczyzny. Jednak nic nie wskazuje na to, aby w życiu osobistym piosenkarza miały zajść wielkie zmiany. Nadal najlepiej czuje się u siebie, w samym sercu Świętokrzyskiego Parku Krajobrazowego.

Reklama

- Pogadam z paroma osobami, wpadnę do kilku programów i wracam do domu, który jest w lesie. Nie należę do osób, które czerpałyby przyjemność z bywania na bankietach. Trafiam na nie przypadkowo. "Warszawka" nigdy nie lubiła mnie, ani ja nigdy nie lubiłem "warszawki" - tłumaczy.

Jego duchowy opiekun, Seweryn Krajewski (62), dostrzegł w panu Andrzeju chłopaka romantycznego i wrażliwego. Nagrali razem płytę, zagrali wiele koncertów, ale z powodu złego stanu zdrowia pana Seweryna odwołali występy zaplanowane na 2011 rok.

Przyjaźń z Sewerynem Krajewskim okazała się dla pana Andrzeja bardzo ważna. - Gdy schodzimy ze sceny, kiedy gasną światła, jesteśmy zwykłymi ludźmi i zachowujemy się, rozmawiamy tak jak wszyscy. Gdy spędzamy ze sobą tyle czasu, choćby razem podróżując samochodem, to trudno jest się nie zżyć. To jest dla mnie bezdyskusyjne, że nasza relacja jest relacją typu mistrz-uczeń, ale przecież nikt nie powie, że z mistrzem nie można się przyjaźnić, prawda? - tłumaczy Piasek w wywiadach.

Dla swojego przyjaciela piosenkarz stał się kimś w rodzaju syna. Niektórzy mówią, że zastępuje mu tragicznie zmarłego w 1990 r. w wypadku samochodowym Maksa. Drugi syn pana Seweryna poszedł w ślady ojca i zajął się komponowaniem muzyki. Ale teraz, gdy wiadomo, że choroba nie pozwoli Sewerynowi Krajewskiemu na podróże i występy, Piasek znowu musi szukać własnej drogi...

AK

Rewia 4/2011

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | Seweryn Krajewski | jubileusz

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje