Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Trendy w urządzaniu wnętrz 2017

Miedź i marmur - najgorętsze trendy 2016 roku - odchodzą w niepamięć. Nastaje nowe i jeśli właśnie remontujesz lub urządzasz mieszkanie, możesz z łatwością sprawić, że wystrój twoich wnętrz będzie naprawdę na czasie. Jeśli nie - kilka modnych dodatków odświeży twoje otoczenie. Zainspiruj się!

Graj w zielone

Reklama

 I ta jasna, soczysta, limonkowa i głębokie nasycone odcienie szmaragdu są właśnie na topie! W zieleni możemy zatopić duże powierzchnie np. malując ściany, ale kto nie jest przekonany do takiego rozwiązania, może zdecydować się na drobne dodatki: delikatne seledynowe szkło, czy malachitowe narzuty są przyjemne dla oka i na czasie!

 Powrót korka

Ten materiał nie tylko zapewnia ciepło i przytulność, ale jest też modny, a przy większych powierzchniach pochłania hałas. Podczas urządzania wnętrza można postawić na korkowe panele na ścianach lub korkowe podłogi, ale ten wdzięczny materiał można wprowadzić do wnętrza za pomocą pomysłowych - nawet własnoręcznie wykonanych - elementów.

 Wysokie zagłówki

 Wysokie tapicerowane zagłówki wprowadzają do wnętrza powiew luksusu. To rozwiązanie nie tylko świetnie wygląda, ale zwiększa też komfort. I najlepsza wiadomość: nie trzeba od razu wymieniać całego łóżka! Tapicerowany panel można zamówić lub nawet wykonać samodzielnie!

Artystyczne meble

 Oryginalny mebel wykonany na zamówienie całkowicie zmienia charakter wnętrza.  To nie tylko ozdoba i praktyczny element, ale też rodzaj inwestycji. Mebel - dzieło sztuki nigdy nie wyjdzie z mody.

Terakota

Białe sterylne tony zastępowane są przez naturalne przytulne materiały, pozwalające stworzyć nieco rustykalne, ale przyjazne wnętrza. To idealne warunki do wielkiego powrotu terakoty, której ciepłe tony i matowe wykończenie i idealnie wpisują się w tegoroczne trendy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje