Reklama

Reklama

Philips: Nowoczesne odkurzanie

Zarówno codzienne, jak i generalne porządki mogą być zdecydowanie szybsze i łatwiejsze z innowacyjnymi odkurzaczami Philips, np. bezprzewodowymi odkurzaczami z funkcją mopa, robotami automatycznymi czy odkurzaczami myjącymi i suszącymi twarde podłogi. Porzucić stare metody sprzątania i przestawić się na nowoczesne sprzątanie.

PowerPro Aqua - zawsze pod ręką

Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopa PowePro Aqua umożliwia jednoczesne odkurzanie podłóg i dywanów oraz mycie na mokro zeschniętych plam z podłóg twardych. A wszystko to dzięki odłączanemu zbiornikowi na wodę.

Reklama

Aby czyścić zaschnięte plamy na mokro, wystarczy napełnić zbiornik wodą z kranu i detergentem zależnie od preferencji. Wkładki z mikrofibry mocowane do dna zbiornika wody utrzymują optymalny poziom wilgoci wystarczający do dokładnego czyszczenia, ale jednocześnie nie moczą zbytnio mytej powierzchni. Odkurzacz zmywa plamy po kawie, herbacie, winie, błocie czy ślady zwierzęcych łapek po spacerze.

Jeśli chcesz z kolei odkurzyć dywan, wystarczy, że odłączysz zbiornik z wodą. Możesz wtedy odkurzyć go już za jednym pociągnięciem dzięki technologii PowerCyclone. W skutecznym odkurzaniu pomaga też nasadka TriActive Turbo.

AquaTrio - umyje i wysuszy

Podczas odkurzania AquaTrio Pro model FC7088 zbiera i usuwa rozlane płyny, brud i kurz, a przy myciu niezwykle szybkie i obracające się w przeciwnych kierunkach dwie szczotki z mikrofibry tworzą mgiełkę czystej wody, która skutecznie unosi brud i nieczystości. Dzięki przystosowaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu nawet szczelin, obrotowe szczotki dają perfekcyjne rezultaty.

Na koniec przepływ powietrza powstały w wyniku szybkiego obracania się szczotek praktycznie całkowicie suszy podłogę. W efekcie wysycha ona o 50 proc. szybciej w porównaniu do zwykłego mycia mopem.

Samo się posprząta

Jest też kolejne nowoczesne rozwiązanie - roboty automatyczne. Nowe odkurzacze automatyczne Philips SmartPro FC8810 i FC8820 są wyposażone w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów. Odkurzacze automatyczne poznają otoczenie i wybierają optymalną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu. Odkurzacze roboty są wyposażone w 6 czujników podczerwieni umożliwiających wykrywanie i unikanie przeszkód, takich jak ściany, lampy lub przewody, aby urządzenie mogło bezpiecznie wyczyścić podłogi.

Co ważne, w razie konieczności wracają do stacji dokującej, gdy akumulator odkurzacza automatycznego jest prawie wyczerpany. Wtedy odkurzacz automatycznie wraca, aby się naładować i przygotować się do następnego sprzątania. Odkurzacze automatyczne Philips są wyposażone w wydajny akumulator litowo-jonowy, który ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej - Philips SmartPro Active pracuje nawet przez 120 min.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje