Reklama

Reklama

Jak urządzić swój kawałek podłogi? Trendy 2021

Okazuje się, że bez względu na to, gdzie mieszkamy, ostatni rok spędziliśmy w czterech ścianach. Dlatego trendy na nadchodzący sezon są pokłosiem pandemii. Lockdown zdecydowanie zmienił nasze podejście do urządzania wnętrz. Nasze apartamenty zostały solidnie przemeblowane. Jeżeli ktoś jeszcze tego nie zrobił, bo potrzebuje inspiracji, oto szczypta podpowiedzi.

Moje wnętrze

Personalizacja przestrzeni to gorący trend 2021. Ostatni rok z powodu pandemii spędziliśmy w domach i mieszkaniach. Dla wielu z nas było to nowe odkrycie przestrzeni, w której żyjemy. Okazało się bowiem, że wiele rzeczy jest nieprzydatnych lub niefunkcjonalnych, uzupełnialiśmy braki. 

Reklama

Niemal każdy z nas aranżował miejsce do pracy. Dlatego postawienie akcentów na personalizację nie jest niczym zaskakującym. Chcemy czuć się dobrze w naszym otoczeniu. 

Dlatego warto je uporządkować, zmienić, z czegoś zrezygnować, a coś dodać, aby odzwierciedlić nasz charakter i zainteresowania. Ogromnym powodzeniem cieszą się wirtualne giełdy staroci. Handel antykami on-line przybiera na sile i wciąż się rozwija. Do łask wróciła porcelana z PRL-u, która surowym wnętrzom dodaje smaku. Chętnie wspieramy lokalnych artystów lub sami tworzymy grafiki i malujemy obrazy, bo czas wolny w domu pozwala rozwijać nasze pasje. Dlatego kącik do pracy po godzinach zamieniał się w warsztat ceramiki lub pracownię krawiecką. Znacie to?

***Zobacz także***

Dowiedz się więcej na temat: mieszkanie | wnętrze | trendy | nowe trendy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje