Reklama

Reklama

Folia bąbelkowa. Do czego może się przydać

​Lubisz z niej pstrykać? Nie wstydź się tego, bo to bardzo relaksujące zajęcie. Ale samą folię możesz wykorzystać na inne sposoby.

Nie musisz jej kupować specjalnie. Po prostu nie wyrzucaj tej, która trafi w Twoje ręce wraz z nowymi nabytkami np. szkłem, sprzętem agd, telewizorem, które producent zabezpieczył przed uszkodzeniami podczas transportu. Szybko się przyda! 

Reklama

Wypchaj torebkę lub buty

Plastyczna folia wypełni wnętrze torby lub butów, (np. zimowych kozaków) i zabezpieczy je przed deformacją i zagięciami. Jest to istotne szczególnie przy wyrobach z naturalnej skóry. 

Do telefonu

Nie chcesz narażać telefonu na zarysowania, stłuczenie? Zamiast kupować drogie etui możesz wykorzystać folię - zrób z niej torebkę, dopasowaną do wymiarów aparatu. 

Przewieź potrawę

Chcesz zachować temperaturę ciepłej potrawy lub może przewieźć coś, co właśnie wyjęłaś z lodówki (np. wędliny, mięso)? Także do tych zadań możesz śmiało użyć folii. Owiń nią szczelnie pojemnik z jedzeniem, a przekonasz się, że jest w stanie utrzymać pierwotną temperaturę nawet przez 2-3 godziny. SPAKUJ MROŻONKI Mając w planach kupienie lodów lub mrożonek nie musisz do sklepu zabierać turystycznej lodówki lub torby termicznej. Wystarczy, że wrzucisz do siatki torebkę foliową i włożysz do niej zamrożone zakupy. Przetransportujesz je do domu nawet w upalny dzień bez obawy, że zaczną się roztapiać. 

Włóż do lodówki

Wyściel folią pojemnik do przechowywania owoców w lodówce. W ten prosty sposób sprawisz, że nie będą się o siebie obijały podczas jego wysuwania. 

Zabezpiecz przed uszkodzeniem

Folia skutecznie ochroni przedmioty przed uszkodzeniem. Nie obejdzie się bez niej żadna przeprowadzka. Zabezpiecz nią także rzeczy przechowywane w piwnicy.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje