Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dieta skuteczna, ale... trzeba mieć silną wolę

Utrata nadwagi gwarantowana, ale musisz nastawić się na wiele dni odmawiania sobie wszystkiego poza wywarem w kilku warzyw...

Restrykcyjne menu określane mianem diety tybetańskiej to skuteczny sposób na szybkie gubienie nadwagi. W dwa tygodnie ubytek masy u odchudzających się wynosi średnio aż pięć kilogramów! Zastosowanie się do zasad tej diety sprawia również, że przewód pokarmowy i jelita w naturalny sposób oczyszczają się z zalegających w nich resztek pokarmu, a cały organizm - z zatruwających go toksyn.

Moc wywaru warzywnego

Reklama

Zanim przystąpisz do właściwej diety, niezbędne będzie przygotowanie organizmu do samooczyszczenia się. Oznacza to, że przez kilka dni nie wolno jeść potraw mięsnych i ciężkostrawnych. W tym czasie ważne jest także oczyszczanie jelit lewatywą lub zażywanie środków na przeczyszczenie.

Gdy ciało już przygotuje się na zmianę sposobu odżywiania, należy ugotować warzywną zupę tybetańską. Jest to jedyna potrawa dozwolona w czasie tej diety. Żeby przygotować dzienną porcję zupy, należy zagotować w litrze wody kilogram ziemniaków. Powinny być one starannie umyte, ale pozostawione w łupinkach! Następnie, w osobnym garnku, w trzech litrach wody gotujemy trzy cebule, trzy pietruszki, dwa pory oraz jedną czarną rzepę.

Warzywa, podobnie jak ziemniaki, pozostawiamy nie obrane, jedynie z cebuli usuwamy łupiny. Po godzinie gotowania obydwa wywary zlewamy do jednego garnka, mieszamy i odchudzająca zupa tybetańska jest gotowa.

>>>Na kolejnej stronie dowiesz się, jak szybko można stracić kilogramy<<<

Dowiedz się więcej na temat: diety | odchudzanie | utrata wagi | jak schudnąc | skuteczne odchudzanie | dieta

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje