Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ciężkie życie lalek...

Jest ich na świecie dużo, albo nawet i więcej. Chodzą z dumnie podniesioną głową.Najpiękniejsze, najcudowniejsze, najlżejsze- bo pod całą tą oprawą nie posiadają nic...

 

Reklama

Jest ich na świecie dużo, albo nawet i więcej. Chodzą z dumnie podniesioną głową, tak wysoko zadartą, że aż boli kark. Na twarzy noszą żywą reklamę  firm kosmetycznych. Wzornictwo godne pozazdroszczenia przez nie jedną tapetę ścienną.
Ubrane w najbardziej krzykliwe, najmodniejsze, najnowsze trendy mody. paznokcie twarde jak głaz- rozbiłyby każdy kamień- zasługa akryli jest tu nieoceniona. I te buty- wysokie, niewygodne, ale modne. Najpiękniejsze, najcudowniejsze, najlżejsze- bo pod całą tą oprawą nie posiadają nic...tylko pustka.
Plastikowe laleczki...
W większości uważają się za idealny materiał na modelkę i tylko ten szczęśliwy moment- zauważenia- jeszcze nie nadszedł. Oczywiście są najmodniejsze i najinteligentniejsze. Znają sie na wszystkim. Tylko inni ich nie rozumieją. Profesorowie nie doceniają ich innego toku myślenia, a znajomi są po prostu ograniczeni i nie są wstanie pojąć tak zagmatwanego toku myślenia (bądź też jego braku).
Kiedy zostaną sławne? to tylko kwestia czasu. W trakcie studiów nie potrzebują praktyk- przecież one wszystko wiedzą. Bo po co dziennikarz ma pisać do gazetki szkolnej, miejskiej lub tez  brać udział w dyskusjach studenckich. Im wpis w CV nie jest potrzebny. Są tak piękne ze TVN,TVP i POLSAT będą się o nie bić.
Teraz mają ważniejsze rzeczy na głowie. Nowy Tipsy, tony kosmetyków i ciuchy kosztują- chociaż mama przesyła pieniążki córeczce-nie zawsze starcza. Dlatego jakby tu zarobić żeby sie nie narobić...hmm...ciężka sprawa..
Co więcej, jako te Oh-Ah muszą zawsze znajdować się w centrum uwagi. I co z tego że mało kto je lubi. że większość osób nie docenia ich ętelektu i po prostu ma je za tępe laski (jak to mówi moja znajoma-tępe jak nigdy nie ostrzony ołówek). One zrobią wszystko byleby być na szczycie. Rozpowiadają kłamstwa, obgadują, oczerniają innych-po trupach do celu. Na końcu jednak okazuje się, że takie rzeczy działają tylko na osoby ich pokroju bo normalni ludzie maja normalnych przyjaciół którzy nie wierzą w oszczerstwa pustych lalek.
I znowu muszą zaczynać od nowa. Szukać fanek, które będą im towarzyszyć w drodze do sławy. Niektóre zmądrzeją i odejdą- inne pozostaną i zasilą szeregi takich jak one.
Takie to już jest ciężkie życie lalek...

 

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje