Przejdź na stronę główną Interia.pl

Diabeł tkwi w szczegółach - stylowe pakowanie z marką SUSHI

Wakacje w pełni! Pierwsze tygodnie lipca za nami, pierwsze wakacyjne wypady, pierwsze wspomnienia … niestety mimo cudownych godzin spędzonych na plaży czy na spacerach trudno zapomnieć o czasie poświęconym na pakowaniu! Koszmar! Bo kto z nas lubi się pakować? Co więc zrobić aby pakowanie stało się przyjemniejsze? To proste – SUSHI!

Dobra organizacja kluczem do sukcesu!  Tworzymy więc listę niezbędnych rzeczy, bo oprócz ubrań, butów i kosmetyków dopisać do listy trzeba kilka punktów, które sprawią, że żadna niemiła niespodzianka nie zepsuje nam wyjazdu.

Reklama

Telefon. Tak wiemy, na urlopie nie odbieramy telefonów z pracy.  Odpoczywamy.  Jednak telefon warto spakować w stylowe etui, wrzucić do torby i być spokojnym, że zawsze jesteśmy w kontakcie.

Etui do telefonów marki SUSHI, nie tylko ochronią telefon przed uszkodzeniami, ale co więcej będą stanowić stylowy dodatek każdej kobiety. Taka mała rzecz, a tyle radości. Skórzane, klasyczne czy też z charakternym wzorem wpadną w oko każdej miłośniczce stylu. Stylu przez duże S.

  

Laptop. Myślicie, że to żart? Laptop na wakacjach? Dokładnie tak!  Deszczowy wieczór? Rodzinny seans filmowy na ekranie komputera! Pełna karta zdjęć, a do końca urlopu jeszcze tydzień? Zdjęcia zrzucamy na laptopa i dalej łapiemy w kadr wszystkie piękne chwile.

I w tej sytuacji SUSHI ma coś dla Was. Stylowe torby na laptopa? Od wyboru do koloru. Począwszy od klasycznej czerni poprzez wyrazistą czerwień i nieskazitelną biel, aż do całej gamy wyjątkowych wzorów – torby SUSHI staną się elegancką wizytówką każdej kobiety, bo przecież diabeł tkwi w szczegółach.

  

Macie już wszystko? Prawie! SUSHI wyszło o krok dalej, naprzeciw wszystkim zmagającym się z nieporządkiem w torbie.  Bag-in-bag czyli nic innego jak torba w torbie to organizer marki SUSHI, dzięki któremu w waszej torbie nie zapodzieje się ani jedna rzecz, a rozpakowywanie i przepakowywanie stanie się wręcz przyjemnością.

  

Gotowi na wyjazd? Zamieniamy koszmar pakowania w stylowy sen i wyruszamy w drogę. Przed Wami cała masa cudownych wakacyjnych przeżyć razem z marką SUSHI.


 

 

 

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje