Reklama

Reklama

Podniesiony biust, kształtna pupa, jędrny brzuch – odkryj jak łatwo możesz je uzyskać

Nici liftingujące i modelujące ciało rewolucjonizują rynek medycyny estetycznej. Do niedawna stosowano je głównie do liftingu i modelowania twarzy, teraz prawdziwym hitem stały się nici na ciało! Dzięki nim w niespełna godzinę możesz mieć idealną kształtną pupę jak Beyonce czy jędrny brzuch niczym Ania Lewandowska.

Zapewne zastanawiasz się jak to możliwe? Nici liftingujące ciało działają jak "rusztowanie" dla tkanek, które chcemy napiąć i wymodelować. Za ich pomocą możemy stworzyć system wzmacniający skórę, przez co staje się ona bardziej napięta, wzmocniona i zagęszczona. Nici doskonale sprawdzają się do podnoszenia tkanek, który utraciły swoją elastyczność na skutek ciąży czy znacznej utraty wagi, ale są także doskonałą opcją w przypadku, kiedy marzymy o wymodelowaniu swojej sylwetki.

Reklama

Warto się nad nimi zastanowić zwłaszcza, gdy zależy nam np. na poprawie kształtu pupy, za pomocą nici można uzyskać lansowany na całym świecie efekt tzw. "brazylijskich pośladków"! Czyli kształtnej, krągłej i jędrnej pupy jak ta, którą szczyci się Kim Kardashian czy Jennifer Lopez. Nici są idealną alternatywą dla osób obawiających się zabiegów chirurgicznych, dlatego sprawdzają się m.in. przy liftingowaniu piersi. Efekt podniesienia biustu daje także ich aplikacja na dekolcie. Jednakże trzeba pamiętać, że w przypadku zbyt dużych piersi zabieg będzie nieefektywny.  Najmocniejszy efekt uzyskuje się umieszczając nici głębiej w tkankach, można tym samym dokonać liftingu, nie tylko skóry, ale także i tłuszczu. Co doskonale sprawdza się w przypadku brzucha. - mówi ekspert medycyny estetycznej i specjalista chirurgii plastycznej Kliniki La Perla - dr n. med. Aldona Stachura.

Nici, które zakłada się na ciało są dość długie, grube i mają haczyki, co może być powodem obrzęków i siniaków mogących utrzymywać się do 7 dni. Zabieg trwa zazwyczaj ok. 30 do 60 min, a jego efekty w zależności od rodzaju zastosowanego materiału utrzymują się przez kilka lat. Po tym czasie nici ulegają rozpuszczeniu. Firma Croma ma w swojej ofercie kilka rodzajów nici, które lekarz dobiera w zależności od obszaru i stanu skóry. Najlepiej w obrębie ciała spisują się nici Princess Lift, które są doskonałe dla dużych obszarów skóry, zapewniając natychmiastowy i długotrwały efekt. Wprowadzenie nici powoduje szereg procesów pobudzających odbudowę skóry i zawartego w niej kolagenu, dlatego nawet po ich rozpuszczeniu skóra nie opada i nie wraca do stanu sprzed zabiegu. Dzięki niciom można bez konieczności poddawania się skomplikowanym operacjom plastycznym poprawić zarówno wygląd twarzy jak i ciała, zniwelować skutki upływającego czasu lub wymodelować sylwetkę.

Więcej informacji na temat zabiegu znajdziesz na www.klinikalaperla.pl

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama