Reklama

Reklama

Piękny uśmiech bez metalu i dyskomfortu – niewidoczny aparat ortodontyczny na zęby firmy Brightalign

Proste zęby bez zamków, śrub i drutów – wygodna i tańsza alternatywa dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych.

Marzysz o pięknych zębach, ale przeraża Cię wielomiesięczna wizja noszenia stałego aparatu ortodontycznego? Zastanawiasz się, czy możliwe jest skuteczne leczenie ortodontyczne bez metalowych zamków i drutów?

Dlaczego tak wiele osób się boi ortodoncji?! Bo prostowanie zębów kojarzy się z ogromnym dyskomfortem i sporymi nakładami finansowymi. Zastanawiają się, czy leczenie ortodontyczne może być skuteczne, dyskretne i wygodne. Okazuje się, że na rynku z powodzeniem funkcjonuje skuteczna i tańsza alternatywa.

Reklama

Brightalign, czyli innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek, które prostują zęby, nie powodując niedogodności i dyskomfortu związanego z codziennym użytkowaniem.

Brightalign - jak działają przezroczyste nakładki ortodontyczne?

Brightalign to nowy sposób leczenia wad zgryzu. Zamiast metalowych elementów stosuje się biokompatybilną nakładkę z cienkiej folii, prawie niezauważalną przez otoczenie. Nakładki wykonywane są metodą termo formowania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i analizy cyfrowej. Leczenie jest precyzyjne, szczegółowo zaplanowane oraz spersonalizowane.Ogromną zaletą jest wykonanie z miękkiego materiału, bez żadnych elementów metalowych do mocowania czy skręcania, przez co są wygodne i nie powodują odczucia bólu czy gniecenia. Można je zdejmować do jedzenia, nie ma więc ograniczeń co do diety i rodzaju spożywanych pokarmów. Także czyszczenie zębów i utrzymanie higieny przebiega bezproblemowo.


System Brightalign oferuje systematyczne wymieniane nakładki, dzięki czemu procedura zapewnia korektę zębów w bardzo płynny i ostrożny sposób. Dyskomfort jest zniwelowany do minimum. Oczywiście, nie owijamy w bawełnę, Efektywność leczenia jest zależna od regularności stosowania nakładek. Należy je nosić co najmniej 20 godzin dziennie, a przez pierwsze kilka dni trzeba się do nich przyzwyczaić.  

Ortho Brightalign — dla kogo przeźroczyste nakładki ortodontyczne?


Dla wszystkich osób, które nie mogą lub nie chcą korzystać z tradycyjnej metody. Nakładki Brightalign są z powodzeniem stosowane przy większości wad zgryzu u osób z uzębieniem stałym.
Sprawdzają się w korygowaniu zgryzu głębokiego, krzyżowego , w zamykaniu luk międzyzębowych oraz rotacji zębów przednich. Można nimi korygować diastemę, zgryz otwarty, tyłozgryz i inne nieprawidłowości. Sprawdzają się także w przypadku pacjentów, którzy zmagają się ze stłoczeniem zębów wystepującym po pojawieniu się tzw. "ósemek".
Nakładki Brightalign są niewidoczne, idealnie dopasowane do zębów. Nie uczulają. Nie powodują problemów z mówieniem, pacjenci bez skrępowania mogą funkcjonować zawodowo i towarzysko.

Brightalign - koszty leczenia


Ortho Brightalign jest porównywalne cenowo, a nawet tańsze niż inne metody leczenia stosowane w ortodoncji. Charakteryzuje je wysoka jakość użytych materiałów i perfekcyjny serwis za rozsądną cenę. Dużym atutem jest też wysoka przewidywalność efektów leczenia bez obciążania klienta kosztami wstępnymi. Całkowity koszt różni się w zależności od wady zgryzu i czasu leczenia, zaczyna się od 220 zł miesięcznie.

Brightalign - proste i wybielone zęby


Brightalign to nie tylko nakładki do korekcji zgryzu. W ofercie dostępne są także profesjonalne nakładki do wybielania zębów. Poza tym zajmuje się także wykonywaniem wizualizacji licówek, dzięki czemu efekt można zobaczyć jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.


Więcej na stronie: https://brightalign.dental


Reklama

Reklama

Reklama