Przejdź na stronę główną Interia.pl

Odżywka Nanolash – najlepszy sposób na piękne rzęsy

Czasy, kiedy jako kuracja wzmacniająca rzęsy królował olejek rycynowy oraz odżywki wyposażone w tradycyjną szczoteczkę odchodzą już do lamusa. Okazało się, że dzięki nim szanse na piękne rzęsy są po prostu nikłe. Jeśli zależy Ci na faktycznej regeneracji włosków, chcesz zahamować ich wypadanie i wzmocnić oraz ochronić je przed zniszczeniem – wybierz kompleksową pielęgnację, którą dziś uzyskasz za sprawą jednego, ukierunkowanego ściśle na potrzeby rzęs produktu. Odżywka do rzęs Nanolash szturmem podbiła rynek kosmetyczny i … serca wielu kobiet. Jak działa i dlaczego tak warto się na nią skusić?

Odżywka Nanolash - po pierwsze nigdy więcej osłabionych rzęs

Rzęsy - tak małe, a tak kapryśne włoski... naprawdę niewiele trzeba, aby je osłabić. Zbyt inwazyjny demakijaż, nieodpowiednie kosmetyki, źle dobrana maskara, stres, zmiana diety, złe odżywianie, choroby i zażywane leki. Nawet tak powszechne zjawisko, jak zmiana pór roku sprawia, że rzęsy stają się przerzedzone, jaśnieją na końcach, wysuszają się, kruszą i wypadają.

Reklama

Nanolash jest dla nich doskonałym wsparciem: odżywka wzmacnia je wzdłuż całej łodygi i we wnętrzu, czyli w cebulkach. To sprawia, że rzęsy zyskują witalność i elastyczność, ciemnieją aż po same końce, stają się gęste, mocne i długie.

Odżywka Nanolash - po drugie stop wypadanie włosków

Codziennie tracimy nawet do 3-4 rzęs. Jeśli wypada ich więcej, oznacza to, że z małymi włoskami dzieje się coś niepokojącego. Czasami jest to objaw osłabienia organizmu, czasem stresu lub nieodpowiednich kosmetyków. Wzmożone wypadanie małych włosków może znacznie przerzedzić je na całej linii, a to rozwiewa nasze marzenia o pięknych rzęsach i zniewalającym spojrzeniu.

Regularnie stosowana odżywka do rzęs Nanolash szybko radzi sobie z tym problemem: hamuje wypadanie rzęs, ponieważ działa na ich najważniejszą część, czyli cebulkę, która utrzymuje małe włoski na miejscu. Stają się one mocno osadzone w mieszkach i przestają wypadać w nadmiarze. Efekt? Gęste, zdrowe i mocne rzęsy.

Odżywka Nanolash - po trzecie rzęsy do nieba

Każda kobieta marzy o romantycznych, długich rzęsach. Od wieków niezmiennie są one synonimem kobiecości. Niestety nie wszystkich natura obdarzyła tak zjawiskowym wachlarzem rzęs. Bywa też, że na skutek ogólnego osłabienia lub innych zmian w organizmie zahamowany zostaje ich wzrost.

Odżywka do rzęs Nanolash wzmacnia cebulki i utrzymuje włoski w fazie ich wzrostu - dzięki temu rzęsy mają więcej czasu, by urosnąć zdrowe, dużo dłuższe i piękniejsze. Rzęsy do nieba? To marzenie może się ziścić - wystarczy raz dziennie zaaplikować Nanolash tuż za linią rzęs, aby w niedługim czasie mieć długie i zachwycające włoski. Odżywka daje efekt jak po zabiegu przedłużania rzęs, z tą jednak różnicą, że włoski są długie przez wiele miesięcy i nie wymagają uzupełniania u kosmetyczki.

Odżywka Nanolash - po czwarte maksymalnie zagęszczone rzęsy

Dobra odżywka do rzęs nie tylko wzmacnia włoski i zapobiega ich utracie, ale również pobudza do pracy uśpione cebulki. Skutkuje to zagęszczeniem rzęs na całej linii: rośnie ich więcej, a ich wzrost jest przyspieszony.

Odżywka Nanolash zagęszcza włoski zarówno na górnej, jak i na dolnej powiece. Zwielokrotnienie rzęs sprawia, że spojrzenie nabiera głębi i wyrazu. Długie i gęste włoski dają olśniewający efekt: od tej chwili możesz sięgać po maskarę dlatego, że chcesz, a nie dlatego, że musisz. Dzięki Nanolash uzyskasz zachwycający look i przez wiele miesięcy możesz cieszyć się rzęsami jak skrzydła motyla.

Odżywka Nanolash - po piąte rzęsy zdrowe jak nigdy wcześniej

Piękny wygląd rzęs to nie wszystko: równie ważne jest ich zdrowie. Jak sprawić, by nie niszczały w nadmiarze? Odpowiedź skrywa się w małej buteleczce z pędzelkiem: regularnie stosowana odżywka Nanolash to rzęsy mocne od cebulek aż po same końce.

Dobrze skomponowane składniki odżywki nie tylko przyczyniają się do ich zdrowia i regenerują, ale również ochraniają włoski przed zniszczeniem i niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych (słońce, mróz, suche powietrze grzejników, inwazyjny demakijaż). To ochrona, jakiej nie zapewnimy im żadnym innym kosmetykiem.

Odżywka Nanolash - po szóste niezwykle prosta aplikacja

Odżywka do rzęs Nanolash działa niczym skondensowane i bardzo wydajne serum: wnika pod skórę i dociera do cebulek. Aplikacja jest niezwykle łatwa - cienki, przypominający eye-liner pędzelek służy do naniesienia odżywki tuż za linią rzęs. Nanolash szybko się wchłania, aby od podstaw odbudować rzęsy włosek po włosku. Stosowanie nie jest czasochłonne: wystarczy raz dziennie nałożyć ją na suchą, oczyszczoną skórę powiek. To tylko kilka sekund dziennie - dokładnie tyle dzieli Cię od zjawiskowych, zniewalająco pięknych rzęs.

 

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje