Reklama

Reklama

„Czy Ty to Ty?” – nowa odsłona Teatru Capitol!

Daria Widawska, Marzena Rogalska, Michał Rolnicki i Łukasz Nowicki w komedii z drugim dnem!

Ten spektakl jest zupełnie inny od tych, które możecie oglądać w Teatrze Capitol. Tym razem będzie to komedia obyczajowa, skłaniająca do głębszej refleksji, a nawet dyskusji.

Reklama

Współczesne, wielkomiejskie osiedle. Harold wraca po pracy do domu. Zajęta codziennymi obowiązkami Honey, przygotowuje rodzinny obiad. Każde z nich skupione na swoich rutynowych działaniach, nie dostrzega nawet, że coś tu się nie zgadza... Bo On trafia do obcego mieszkania, a Ona w ferworze domowych obowiązków, bierze go za swojego małżonka. Nie ta żona, nie ten mąż! Gdy bohaterowie orientują się, że zaszła pomyłka, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót...   

Przezabawna, a zarazem bardzo życiowa komedia o miłości, związkach, skrywanych pragnieniach i tłumionych frustracjach, w pędzącym świecie XXI wieku. Uwikłani w schematy, codzienną rutynę, gubimy swoje marzenia. A gdy uświadamiamy sobie tę naszą, jakże smutną egzystencję, to współczesny, kompaktowy świat szybkich oraz doraźnych rozwiązań, także zadba o to, byśmy się nad tym nie pochylali. Na każdą dolegliwość ciała lub duszy, zawsze znajdzie dla nas skuteczną pigułkę.

Efekt? Pogrzebana spontaniczność, zagłuszone prawdziwe "ja" oraz nieustająca, choć umiejętnie wypierana, tęsknota za wolnością i porywem serca. I gdy już zdobędziemy się na odwagę, żeby zawalczyć o inne życie, to będzie to słuszna decyzja?  Czy to wyidealizowane, nieznane życie, będzie lepsze?  Czy aby na pewno trawa u sąsiada jest bardziej zielona?

Oficjalna premiera sztuki "Czy Ty To Ty?" w lutym 2018 roku. Jednak wszystkich ciekawych tej nowej i niespotykanej dotąd pozycji w repertuarze Teatru Capitol, zapraszamy na spektakle przedpremierowe 3, 9 i 30 grudnia oraz 15, 16, 17, 21 oraz 22 stycznia.

Bilety można kupić TUTAJ

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje