Przejdź na stronę główną Interia.pl

Seks z niespodzianką

Do waszej sypialni wkradła się nuda? Nie martw się! W walce z miłosną rutyną pomoże kilka trików.

- Jesteśmy ze sobą 20 lat - opowiada Krystyna (44). - Na widok męża serce nie bije mi szybciej. Pieszczoty, choć czułe, nie podniecają jak kiedyś. Namawiał mnie do oglądania filmu erotycznego, ale nie chciałam. Byłabym skrępowana, a poza tym nie wyglądam jak bohaterki tych filmów. A może powinnam się zgodzić na wspólny seans?

Reklama

Film tylko dla dorosłych

Badania naukowców dowiodły, że filmy erotyczne działają również na kobiety. Przeprowadzono doświadczenie, podczas którego podłączono widzów do aparatury monitorującej rytm serca, oddech i ciśnienie. Pikantne sceny podniecały wszystkich, niezależnie od płci. Filmy nie tylko podnoszą libido, ale pobudzając wyobraźnię, inspirują.

Przełam rutynę

Nic tak jak ona nie chłodzi miłosnych zapałów. Jeśli zależy ci na dodaniu waszym zbliżeniom ekscytującej aury nowości, nie bój się wprowadzić nowych zwyczajów, nawet jeśli dotąd niektóre wydawały ci się dziwne i krępujące.

Trochę zabawy w sypialni

Nie traktuj seksu ze śmiertelną powagą. Przewiąż partnerowi oczy apaszką i przeciągaj po jego skórze kostką lodu - np. po brzuchu, udach. Niech on zlizuje z twych piersi np. miód czy czekoladę (wiele kobiet to podnieca).

A może razem do sex-shopu?

Sklepy te wciąż otacza niepotrzebna aura dwuznaczności. Nie są to przybytki rozpusty, tylko miejsca, gdzie można kupić gadżety ułatwiające walkę z nudą w sypialni. Dzięki gorsetom wyeksponujesz biust, frywolne majteczki dodadzą ci seksapilu. Jeśli zaś lubisz zabawne gadżety, możesz kupić np. kajdanki z różowego futerka.

Konieczny umiar

Nie ma nic złego w erotycznych zabawach, jeżeli odpowiadają one wam obojgu. Seksuolodzy przestrzegają jednak przed przesadą. Łatwo uzależnić się od coraz silniejszych bodźców. Szukając wrażeń, możemy zagubić to, co najważniejsze - miłość. Wymyślając erotyczne atrakcje, łatwo zagubić miłość i czułość.
Dowiedz się więcej na temat: jak zachęcić go do seksu | rutyna w łóżku

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje